Медовий місяць – це один з кращих і найбільш пам’ятних періодів. Весільна подорож, упорядження сімейного «гніздечка» і маса приємних і хвилюючих дрібниць. Ми впевнені, Вам хочеться отримати максимум користі і задоволення від цього періоду, тому спеціально для Вас розробили унікальну акційну програму.

знижки на вікна київ

 

 

знижки на вікна ціна

 

 

 

 

 

 

Вам не потрібно піклуватися про питання установки, монтажу і додаткових робіт з утеплення балкона, лоджії і т.д. Все це майстри компанії «Рідня» беруть на себе і повністю усувають Вас від турбот, ще й знижки на вікна металопластикові при замовленні 3%.

 

При замовленні продукції в компанії «Рідна» Ви отримуєте не тільки якісне виконання замовлення, а й 3% знижки на вікна пластикові

Хочеться пластикові вікна купити в Києві дешевше? Ми співпрацюємо з світовими постачальниками профілів, тому готові запропонувати металопластикові вікна за найдоступнішою ціною Києві та області.

Крім того, при замовленні встановлення металопластикових вікон виїзд фахівців для знижки на вікна в києві замеров здійснюється безкоштовно, переконуйтесь.

Ви платите тільки за роботу і результат високої якості.

Замовте балконний блок і забудьте назавжди про утеплення в зимовий період, про зовнішній шумі і проникненні холоду в приміщенні. На такому балконі Ви зможете обладнати додатково куточок для відпочинку або роботи, якщо розміри приміщення дозволяють втілити дане бажання в дійсності.

Весільна подорож до Парижа залишить незабутні враження, але частинка Франції може бути з Вами завжди.

Бажаєте француский балкон – одна з останніх модних світових тенденцій. Справжній вишуканий у Вашому будинку буде видно для всіх, адже французький балкон не можливо не помітити, проходячи мимо. Скління балкона робиться від стелі до самої підлоги. Приховати від чужих очей те, що знаходиться на балконі дуже легко, з тонуванням нижній частині. Спеціальні пластикові заслінки також допоможуть приховати вміст в денний время.скідкі на вікна пластикові

Балкон «під ключ» майстри компанії «Рідня» встановлюють швидко, виконуючи роботу в стислі й потрібні для Вас терміни. Ми не розтягуємо роботу на тижні, ми виконуємо установку за лічені дні. Серед послуг балкона «під ключ»: внутрішнє утеплення, зовнішня обшивка, вирівнювання виносу.

Дізнайтеся більше про послуги прямо зараз, не відкладаючи на «потім» створення домашнього комфорту і сімейного затишку.

Ми працюємо по Києву і області з виконанням Вашого замовлення протягом декількох днів з моменту отримання заявки.

 

Замовте засклення лоджії, заскліть п-образний балкон, французький, під ключ з урахуванням знижки на вікна пвх молодятам в медовий місяць в розмірі 3%

 

(044) 332-30-21 Київ

(097) 777-30-21 КиївСтар

(095) 095-06-85 МТС

(093) 198-89-15 Life

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ua

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

У ВАС медовий місяць? Компанія «Рідна» дарує ЗНИЖКИ НА ВІКНА 3% молодятам!