Кращі ПВХ  Вікна РЕХАУ в Києві GENEO – вікна майбутьного


Вікна Рехау в Киеві – як і будь-яка продукція: телефон, плазма, крокують у ногу з часом, поліпшуються і змінюються від якості профільних систем Rehau ПВХ до скління.

 

Вікна рехау в Києві купить, GENEO, REHAU, РЕХАУ, заказати вікна рехау в києві, вікна рехау в києві недорого,
Вікна Рехау в Києві – GENEO. (044) 332-30-21 Компанія РІДНЯ

 

  • Унікальна теплотехніка
  • Товщина склопакета до 53 мм
  • Стійкість до максимальних навантажень
  • Вага 2 рази легше
  • Бездоганна міцність
  • Шестикамерний профіль ПВХ глибиною 86 мм

 

 

Інженерна інновація нового ПВХ вікна від РЕХАУ в Україні (Київ)

З 2010 року стало доступна Українському споживачеві нова технологія пластикового вікна Рехау – Geneo. Ноу-хау на ринку світлопрозорих виробів, унікальні пластикові вікна Рехау в Києві Geneo серед всіх профільних систем.

Профіль ПВХ Rehau GENEO втілило в реальність безмежні можливості полімерних систем. Інновацією використовуваної при виробництві пластику Geneo, є матеріал з фіброволокна RAU FIPRO, його ізюменку в унікальній міцності, стійкості до навантажень. Багато років матеріал такого складу виправдав і довів стійкість своїх властивостей в будівництві авто і авіа конструкцій (літаки, ракети, машини для гонок Формули 1). Концерн REHAU винайшов технологію застосовуючи RAU FIPRO у виготовленні профілю ПВХ для виготовлення віконних конструкції великих розмірів, ніж сьогодні (максимальна висота балконних дверей 2200мм – рекомендується).

Суть в тому – REHAU запатентувало матеріал RAU FIPRO. Завдяки властивостям RAU FIPRO полегшена конструкція GENEO не тільки не поступається сегоднішній кращим профілям ПВХ в характеристиках по міцності, теплоізоляції і звукоізоляції, а іноді і перевершує за багатьма пунктами.

Вища багатофункціональність Geneo – вікна Рехау в Києві

Склад пластику з RAU FIPRO плюс геометрія профільної системи Geneo 86 мм виключило необхідність використовувати армування у виготовленні вікна REHAU. Велика легкість профілю GENEO до 40% також витримує максимальні розміри склопакетів і різні товщини стекол.

Більша кількість камер, відсутність металу всередині (він не притягує холод), підвищують рівень теплоізоляції пластикових вікон Rehau Geneo в Києві, Київській області. У класі ПВХ профіль GENEO має більш високими енергозберігаючими даними.

Унікальний, інноваційний поштовх вікон Рехау в Києві у майбутьне

ПВХ GENEO – прогрес у роботі розробників профільної системи і революція у віконній галузі, все це стало реальністю в результаті витрачених зусиль, високого рівня інформації, досвідчених фахівців REHAU.

 

 

Основні характеристики ПВХ системи REHAU (Рехау) – профіль GENEO

Камерність профільної системи, шт. 6
Контури ущільнення, кількість, шт. 3
Ущільнювач – Колір сірий / чорний
Рама шириною, мм 86
Стулка ширина, мм 86
Теплоізоляція, м ² С / Вт не менше 1,05
Безпека від злому до класу 3
Звукоізоляція

максимальна герметичність
виключає втрату тепла до 75%!
висока міцність
дає можливість скління конструкцій ПВХ максимальних розмірів

до класу 5

Ми сподіваємося Вам цікаво дізнаватися про новинки віконного ринку, інноваціях і зміни у світі пластикових вікон.

Додайте наш сайт в закладки і дізнавайтеся все нове про металопластикові вікна: REHAU в Києві, Київській області (Ірпені, Вишневому, Бучі, Вишгороді, Борисполі, Василькові, Чабанах, Крюківщина, Погреби, Гора, Петрівське, Нові Петровці).

З питаннями телефонуйте на телефони віконної компанії РіДНЯ:
(044) 332-30-21, (097) 777-30-21
Сучасні Нові ПВХ Вікна РЕХАУ в Києві – профіль GENEO!