Як зробити своє житло з термоконтролем не застосовуючи старого радянського способу – утеплення ватою дерев’яних старих конструкцій, ми поділимося сьогодні.

 

теплий склопакет для вікон пвх

 

Для успішного старту підготовки до більш прохолодним часами, радимо вибрати пластикове вікно. Віконце з пластику не тільки координально змінить вигляд як і зовнішній так і внутрішній вашого будинку, але і додасть тепла.

 

vebery-okna-pvh-plastikovye

 

Завдяки сучасним технологіям виготовлення вікна з пластику, можна бути спокійним за свій затишок і тепло в приміщенні.

 

енергозберігаючий склопакет

 

Вікна пвх, які виготовляють на заводах під ретельним контролем, не тільки випускають з матеріалу, який не міняє свій колір і не поддаеться корозії, а і відштовхують воду. Механізм побудова вікна інженерами, дуже складний і трудомісткий, але завдяки такому тонкому підходу, вікна з пластику виконують багато функцій, одна з яких – заощадження тепла.

Тепло в кожен дім

Не важливо, які вікна ви виберете в свій будинок, головне що б вони вам подобалися за характеристиками, зовнішнім дизайном і виконували ті функції, на які ви розраховували.

 

вікна з енергозбереженням

 

Вибираючи вікна з пластику недорого собі в кімнати пам’ятайте, вікна пвх встановлюються на тривалий період і дуже важливо зробити свій будинок максимально теплим.

Розрахуй своєвіконце по індивідуальним розмірам!

 

okno-metalloplastikovoe-cena-calkulyator

 

Якщо ви бажаєте не думати про те, як утеплювати будинок щоразу з наближенням холодів за календарем і за вікном, зупиніть свій вибір на двокамерному або трикамерному склопакеті. Більше тепловіддачі забезпечить склопакет з енергозбереженням.

Склопакет з енергозбереженням, що це?

Будь-який вид виробництва, не стоїть на місці і з кожним днем, розробляє і усоверешенствует ідеї. У нашому випадку, ідеї як заощадити кошти в опалювальному сезоні.

Склопакет з функцією термоконтроля, допомагає в будь-яку, навіть саму нестерпну погоду, зберегти тепло до 20% на відміну від звичайного пакета.

 

склопакет з нергозбереженням

 

 

Причиною такої дії, є напилення срібла на сам склопакет. Побачити його невоуроженним поглядом неможливо, так як він надійно захований всередині. Але це не заважає безвідмовно виконувати свої функції.

Як перевірити наявність “теплого” склопакета у вікнах пвх

Візьміть запальничку, піднесіть вогонь до скла віконця. Кожне з скелець матиме своє відображення, яке буде складатися з двох язичків полум’я.

 

теплий склопакет

 

У склопакета класу стандарт * (без напилення срібла) все відображення ви побачите одного кольору, склопакет тепліший – дасть відображення іншого кольору.

Запишись на замір в ТМ Рідня!

 

zamov-zamir-balkona-kiyv-UKR

 

 

За додатковою інформацією ви завжди можете звернеться на гарячу лінію (044) 332-30-21. Компанія Рідного, найкраще для клієнтів!

Склопакет з енергозбереженням