Засклені фасади Рехау роблять Г-образні балкони зручними і тихими, більш функціональними і корисними. Висока якість профілю дозволить вам не турбуватися про надійність огородження. Вікна Rehau, бездоганні в експлуатації і незмінно естетичні, створять максимальний комфорт на вашому балконному просторі. Але! Все це буде після скління. А поки вам належить правильно підібрати комплектацію і розібратися в деталях, щоб отримати очікуваний результат. Давайте розбиратися.

пластикові вікна

 

Утеплене і холодне скління Г-образних балконів вікнами Rehau

Основну роль у формуванні ціни відіграє вибір профілю. За камерності систем ПВХ формується і багаж якісних характеристик балкона. Подивимося найпопулярніші пропозиції:

г-образка рехау

Rehau Ecosol 60 – трикамерний профіль. Застосовується для стандартного (холодного) скління Г-образних балконів. За вартістю – це самий виграшний варіант. По результату він також покаже себе на відмінно. Площа буде захищена від опадів, пилу і вітру.

французський балкон ціна
Rehau Ecosol 70 – пятикамерні системи. Вони успішно застосовуються під утеплене скління Г-образних балконів. Такі фасади максимізують рівень теплозбереження, мають кращі звукоізоляційні властивості. Вони більш міцні та довговічні.
Склопакети можна використовувати як одно-, так і двокамерні, але обов’язково з енергозбереженням. Тільки тоді вікна стануть по-справжньому теплими. Спеціальне нізкоеміссионноє енергозберігаюче покриття скла компанія «Рiдня» виконує безкоштовно.
Відкриваються і глухі вікна на Г-образному балконі

г образний балкон ціна в Києві

Для створення ергономічного інтер’єру на балконної площі ми пропонуємо кілька схем найзручнішого розташування вікон.

Дізнайся про якість послуг

французький балкон відгуки

Стандартний варіант з двома орними стулками посередині. Економно і зручно.
Універсальна планування фасаду з двома відкриваються вікнами по центру і однієї активної стулкою збоку. Оптимально для провітрювання і якісного догляду за всіма стеклами.
Для підвищення функціональності вільний кут закривається двома сендвіч панелями, а в прозорій частині встановлюється одна стулка. У глухий кут можна поставити холодильник, шафа-купе або полиці.

розрахуй балкон Київ

Засклення балконів вікнами Rehau – вибір комплектуючих

Важливий штрих в дизайні балконних блоків створюють підвіконня. Вони надають конструкції завершений вигляд і разом з тим вносять додаткову зручність. Ці елементи обов’язково повинні бути міцними. Їм доведеться витримувати перепади температур і тяжкість поставлених на них предметів.

Сучасні пластикові підвіконня повністю відповідають цим вимогам. Асортимент ПВХ пропонує бюджетні вироби з шорсткою поверхнею, що дещо ускладнює догляд за ними. І більш вишукані підвіконня Danke з гладкою, глянсовою площиною, стійкої до всіх видів впливу і максимально простий у догляді.

Крім цього, для скління Г-образних балконів вікнами Rehauпріменяют розширювачі для утеплення, нащільники, відливи, козирки.

Компанія «Рiдня» – недороге скління Г-образних балконів

Наша компанія виконує роботи по благоустрою балконних площ з новаторським підходом до справи, творчим потенціалом і точним дотриманням технології процесу. Тому при здачі в експлуатацію готових конструкцій ми надаємо гарантію.

скління балкона рехау недорого в Києві

Замовлення скління у нас обійдеться недорого. По-перше, ми тримаємо мінімальні ціни на профіль Rehau. По-друге, безкоштовно виконуємо роботи по вимірах та доставку. Наші майстри завжди витримують короткі терміни виконання балконних ремонтних робіт, а заказчіки остаются задоволенними результатом!

 

Все про скління Г- образних балконів вікнами Rehau