Благоустрій стандартних П-подібних балконів німецькими системами Рехау є оптимальним за якістю та ціною. Цей, мабуть, найпопулярніший профіль заслужив на віконному ринку гідну репутацію без нарікань. Висока оцінка пластикових балконів Rehau обумовлена ​​відмінними показниками міцності, теплозбереження, звукоізоляції і стабільністю зовнішнього вигляду. Тому, приймаючи рішення засклити балкон вікнами Rehau, ви вже встали на правильний шлях. В іншому розберемося по порядку.

Етап 1. Вибір профілю Rehau за кількістю камер

 

Лінійка Рехау пропонує на вибір різні моделі профілю. Це можуть бути трикамерні системи Rehau Ecosol 60, пятикамерні Ecosol 70, вдосконалені в дизайні пятикамерні Rehau Brillant або, наприклад, елітні Rehau Geneo з шістьма камерами. Чим вони відрізняються? Ефектом, дизайном, ціною. Який краще вибрати? Зупинимося на найбільш затребуваних варіантах.

Бюджетне скління П-подібних балконів вікнами RehauEcosol 60. Етітрехкамерние віконні блоки захистять конструкцію від опадів, забезпечать відмінний рівень тиші, позбавлять від протягів, а в холоди будуть утримувати температуру всередині на 5-6 ° С вище вуличної.
Якщо потрібен більш високий результат, і ви вирішили зробити балкон по-справжньому теплим, тоді зупиніть свій вибір на більш ефективних п’ятикамерних системах RehauEcosol 70. Це ще більше тиші, максимум енергозбереження, потужність, міцність і довговічність.

osteklenie_balkonov copy

Етап 2. Планування фасаду – активні та глухі вікна

Засклення балконів вікнами Rehau включає чергування відкриваються і глухих вікон. Для комфортної експлуатації, провітрювання і, знову-ж, регулювання ціни пропонуються різні варіанти.

Фасади П-подібних балконів можуть мати наступний вигляд:

 • Два орних вікна по центру. Це стандартна, сама Недорогостоящіе схема зручна для відпочинку та провітрювання.
 • Дві стулки в центрі і одна збоку. Таке розташування полегшує догляд за кондиціонером, розташованим біля бічного вікна і покращує вентиляцію повітря.
 • Двостулкове відкривається вікно в центральній частині і обидва активних бічних отвору. Ідеально для миття вікон з будь-якого боку.
 • Двостулкові вікна по центу і з боків. До всіх переваг додається ще й оригінальний дизайн.

розрахуй балкон Київ

Етап 3. Вибір комплектуючих

Правильно підібрані комплектуючі доповнюють загальну картину і закріплюють очікуваний результат. Засклення балконів вікнами Rehau може зажадати застосування расширителей для утеплення конструкції або компенсації ширини рами, наприклад, при установці вікон в старих сталінських будинках. Крім цього, майстри компанії «Рiдня» подбають про відливи, козирки, нащільники.

Важлива деталь – підвіконня.

Ви можете заощадити, купуючи звичайну модель з шорсткою поверхнею. Плюс покупки – в доступній ціні, мінус – в складнощах у догляді.
В якості альтернативи – підвіконня D Вони коштують дорожче, але виглядають краще. При цьому їх глянцева гладка поверхня не затримує пил і не додає клопоту у догляді.

скління балкона рехау недорого в Києві

Етап 4. Процес скління балконів вікнами Rehau

Благоустрій балконних блоків вимагає професійних знань і досвіду. Тому компанія «Рiдня» забезпечує повну укомплектованість робочих бригад усіма фахівцями.

Скління П-подібних балконів вікнами Rehau може включати:

 • демонтаж старих віконних блоків,
 • установку нового скляного фасаду;
 • утеплення парапету, підлоги, стін (залежно від замовлення);
 • обшивку перил з вулиці і обробку усередині;
 • зовнішню герметизацію швів;
 • установку відливів, козирків і ін.
 • Ми виконуємо роботи не тільки якісно, ​​але і недорого. Беручи ваше замовлення, забезпечуємо безкоштовне виконання вимірів і доставку, даруємо енергозбереження склопакетів, пропонуємо знижки.

Заявку можна залишити по телефону, на сайті, поштою онлайн.

Скління балконів вікнами Рехау