Розрахунок вартості вікон Саламандер в Києві

Розрахунок вартості вікон СаламандерВи хочете зробити розрахунок вартості вікон Саламандер і дізнатися чому потрібно вибрати саме їх?

Вікно з Саламандер 2д це німецька профільна система у якій чудова тепло- і шумоізоляція , а якість перевірена роками розробок.

Особливості профілю:

Прямокутний або закруглений штапик, ще більше дизайну зі смаком.

3-х камерна будова, що показує дуже гарні результати по теплоті.

2-х контурне ущільнення із стійкого каучуку, дає надійний тепловий захист і максимальну шумоізоляцію – від 38 до 41 дб.

Товщина профілю 60мм. склопакет до 32мм. Однакове армування для стулки і рами, також можливість використовувати замкнуту статику в армуванні (квадрат металу в рамі, для посилення рами в спец. конструкціях).

Вибравши двокамерний склопакет ви зможете засклити балкон і весь ваш будинок. Цього буде цілком достатньо адже система була протестована для клімату України. Але не забудьте додати до склопакетів енергозбереження та аргон, щоб отримати максимальний результат.

Ціни на страндартні разміри вікон пластикових саламандер 2д побачите тут

розрахунок вартості вікон саламадер

 

 

Миттєвий розрахунок вартості вікон Саламандер

Дізнайтеся попередню вартість своїх вікон, зателефонуйте в компанію Рідня та наші менеджери проведуть вам докладну консультацію і скажуть точну ціну вашого замовлення. Телефонувати ви можете в будь-який день тижня і в будь-який час дня. Навіть у неділю ми працюємо в черговому режимі і із задоволенням виконаємо розрахунок вартості вікон саламндер 2д, стрімлайн для Вас.

розрахунок вартості вікон саламандер

Більш тепла і комфортна 5-ти камерна профільна система Саламандер Стрімлайн.

Система розроблена за всіх інтернаціональних стандартах і стандартах ДСТУ. Також вона повністю сумісна з існуючими системами, унікальний білий колір профілю, ідеальна глянцева поверхня і високоточна геометрія пластика.Розрахунок вартості вікон Саламандер

Streamline це абсолютно новий і неперевершений стиль, профіль краще за всіх по тепловому захисту, звукоізоляційним характеристикам і має самий шикарний зовнішній вигляд.

Він ідеально підходить для збереження теплоти і затишку у вашому домі. Профіль товщиною 76мм. і склопакет 48мм. рівносильні товщині ваших стін, що захищають від зовнішніх впливів.

Якщо ви не хочете витрачати свій час, морочитися в прорахунках, ходити міряти рулеткою.

Зателефонуйте нам, і наш майстер приїде у зручний для вас час і зробить замір абсолютно безкоштовно.

вікна пвх розрахувати онлайн Київ

 

(044) 332-30-21 Київ

(097) 777-30-21 КиївСтар

(095) 095-06-85 МТС

(093) 198-89-15 Life

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ua

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені