Двері пластикові, як і вікно виконує функцію енергозбереження та оформлення комфорту в будинку, тому оберіть профільну систему потрібного рівня тепла і зовнішнього вигляду. Продумайте подальший дизайн внутрішнього оформлення або зовнішньої обробки отворів, вибираючи білий або ламінований ПВХ.

Заповнення дверей стеклами, пластиковими сендвіч панелями білими або кольоровими. Скло можуть бути з вітражними малюнками, затемненими тонуванням прикрашаючи міжкімнатні, вхідні, балконні двері. Броньоване скло або зі спеціальною плівкою роблять вхідні двері міцніше. Захистивши від непроханих гостей, випадкового удару.

Купувати пластикові двері для установки у внутрішній частині будинку з рівномірним опаленням досить, дешевше з однокамерним склопакетом, а межують з вулицею або для більш теплого приміщення недорого двокамерний теплозберігаючі.

Внутрішні двері між кімнатами застосування віконної фурнітури дешевше, ніж стандартний комплект для вхідної групи надійні навісні петель і доводчик.

Вхідні двері для проходження численної кількості людей необхідно замовляти з алюмінієвим порогом менш теплим, але перевіреним, а для домашньої теплоти вищий пластиковий профіль 64мм.

Замовляйте якісні двері пластикові від лідируючих європейських виробників з установкою, обробкою під ключ.

Гарантуємо сервісне обслуговування пластикових дверей.

 

Рекомендуємо (Двері)