Порядок робіт і умови замовлення вікон у віконної компанії “Рідня”

Як зробити замовлення і залишитися з грошима, розкажуть фахівці Рідний. Що б почати скління свого будинку вікнами, потрібно для початку вибрати фірму, де ви будете замовляти металопластикові конструкції.

 

замовити пластикові вікна недорого київ

Гарантія роботи компанії

Вибираючи компанію, яка займається демонтажем та встановленням віконець, звертайте увагу на наявність пакетів документів, таких як реєстрація підприємства, сертифікати на продукцію, що продається і наявність у компанії офісу.

Так само, корисно буде промоніторити інтернет, почитати відгуки про роботу, дізнатися скільки років на ринку компанія займається наданням своїх послуг.

ТМ Рідня, більше 5 років Остекляют будинку в Києві та області, дарує тепло і здійснює мрію кожного клієнта.

 

відгуки про компанію рідня

Етапи роботи при склінні

Вибираємо, що будемо склити. Балкон, лоджію або просто міняти старі вікна на металопластикові. Визначившись, підходимо максимум серйозно до вибору марки наших майбутніх віконець. Це можуть бути як і стандартні пластикові вікна недорого за ціною, виробництва Україна, так і більш надійні і трохи дорожче за вартістю – німецькі вікна рехау, саламандер.

 

вибрати пластикове вікно

 

Якщо Ви все таки мрієте остеклять свій будинок вікнами з пластика не бюджетного класу, вихід тепер є! Програма від держави “Ощадний дім” пропонує економити і зберігати свої заощадження! Замовте скління балкона / лоджії, металопластикові вікна в Києві, зробіть прорахунок у наших менеджерів і купите те, що ви бажаєте.

 

металопластикові вікна київ ціни

 

Холодне або тепле скління

Тут все буде залежати від поставлених завдань. Що ми хочемо отримати в результаті завершення всіх робіт по склінню? Якщо ви не сильно мерзнете, то можете сміливо вибирати вікна пластикові з однокамерним склопакетом, він збереже тіло дому та додасть тиші.

 

склопакет з енергозбереженням

 

Бажаєте максимум тепла у своїй квартирі / котеджі / дачу / домі? Вікна металлопалстіковие з двокамерним склопакетом – те, що підійде вам бездоганно. До складу такого вікна, йде три стекла + напилення срібла. Такий енергозберігаючий склопакет перетворить будь-які конструкції в теплі вікна. Детальней про властивості склопакета читай тут.

 

енергозберігаючі вікна київ

 

Запишись на завмер від професіоналів! Виклич в будинок зморщок в зручний для себе день і час. Будь впевнений у точності своїх параметрів вікна. Так само пам’ятай, що в ТМ Рідний завжди є знижки! Ми робимо ціни нижчі до 5%. У програмі лояльності беруть участь:

  • студенти (можливість додаткової знижки 3%)
  • молодята (ваша знижка 3%)
  • пенсіонери (знижка на конструкції 5%)
  • вторинне замовлення (3%)

Знижки не сумуються. Ви можете вибрати для себе тільки один вид знижок. Якщо на вас знижка не распростроняеться, дивіться поточні акції на нашому сайті.

 

 

Порядок робіт і умови замовлення вікон