Пластикові вікна Decco 82

Пластикові вікна Decco 82, вбережуть Ваш будинок від низької температури кімнат, додадуть відчуття домашнього затишку. Пластикові системи Decco 82 – це зовсім нова концепція виробництва. Інженери вклали найкращі якості, якими повинні володіти вікна європейського стандарту.

 

вікна decco київ

 

вікна decco київКонкурентная ціна, Ви отримуєте шесткамерний профіль за ціною п’ятикамерного пластикового вікна. Дешевше, ніж німецькі віконні системи. Бездоганна європейську якість.

 

decco 82Польський шестикамерний профіль, для максимального заощадження теплоти Вашого будинку, квартири, офісу.

 

вікна decco київЦілих 4 скла (трьохкамений склопакет), який забезпечить хорошу теплопровідність в приміщенні, навіть в люті морози і збереже комфортну температуру влітку.

 

вікна decco київДва контури ущільнювача з каучуку сірого кольору. За допомогою нього, в будинок не проникає пил, бруд, не пропускає вологу, а значить оберігає Вас від цвілі і грибків.

 

вікна decco київЕкологічність продукції і безпека для людини, європейська якість польських вікон Decco 82 від виробника

 

Замовте у нас розрахунок пластикових вікон Decco 82, порівняйте ціни.

теплі вікна декко 82

Уточніть у менеджера наявність своєї знижки: студент – 3%, молодята -3%, пенсіонер – 5%, повторне замовлення – 3%. При замовленні віконних систем Decco 82, кожен клієнт отримує подарунок – енергозберігаючий склопакет в кожному вікні + аргон, який знизить проникнення шуму в Ваш будинок.

Если у Вас остались вопросы –

заполните форму и мы свяжемся с Вами