Пластикове підвіконня данке в Рідня

Тут представлені кольори, які ви можете підібрати для ваших підвіконь. А на цій сторінці можете побачити приклади робіт нашої компанії.

підвіконня данке київ

 

Mahagony – червоне дерево.    Колір червоного дерева, завжди був атрибутом розкоші і багатсвта. Глянцева фактура тільки підкреслює солідність  самого кольору махагон.

 

 

підвіконня данке київ

Wenge  – декор вашого підвіконня, який не просто ідеально підходить для створення неповторного контрасту в інтерьєрі, а і може гармонічно доповнювати пластикові вікна, наприклад в ламінації. Це одна із останнії тенденцій в дизайні
  

підвіконня данке ціна

 

Lalbero Brunо коричневий дуб. Насичений колір і відмінна текстура темного дуба в  декорі Lalbero Bruno, створюють атмосферу стабільності і комфорту, що важливо в повсякденному житті.

 

 

підвіконня данке київ,

 

Lalbero Classico світлий дуб, дає можливість насолодитися яскравими природними відтінками і природною фактурою світлого дуба.

 

 

 

підвіконня данке київ

 

Marmor Classico, сірий мармур. Класичний сірий мармур універсальний в застосуванні як і в будинках, так і в квартирах. Благородність відтінку ніколи не виходить з моди.

 

 

 

підвіконня данке київ

 

Alicante de Valencia – темно-бежевий мармур.  Натуральний малюнок  і відттінок, іспанського мармору, роблять  Alicante de Valencia по справжньому комфортним будинок після його установки.

 

 

підвіконня данке ціна

Creme  de Turque світло-бежевий мармур Теплі кремові відтінки і тонкий малюнок,  турецького мармуру не залишить байдужим цінителей естетики.

 

 

 

10й

Lalbero Bianco білий природний, поєднання матової білосніжної основи і сірувато-коричневих прожилок в текстурі дуба освіжає інтерьер, добавляє віконному простору легкості.

 

 

підвіконня данке київ,

 

Satin Bianco – білий мат, гладка матовая фактура поверхності білого сатина своїм скромним забарвленням, створює особливу комфортну обстановку.

 

 

 

підвіконня данке київ

 

Lucido Bianco – білий глянець. Класичний білий колір з глянцевою шовковистою фактурою поверхні – оптимальне рішення для будь-якого інтер’єру.

 

 

підвіконня данке ціна

 

Onyx  рожевий онікс  Неповторний рожевий Onyx придає інтерє’ру свіжості та витонченості. Декор точно передає розкішную текстуру цього красивого каменю.

 

 

 

 

Приклади установлених підвіконників спеціалістами ТМ Рідня