Недорогі балкони

Замовляйте недорогі балкони і лоджії зі склінням, утеплюючи всередині, обшиваючи із зовнішнього боку. Засклимо сталінку збільшивши розміри, бажаєте встановимо рами пвх на весь зріст за доступною вартістю.

Отримає кожен дешевше з діючими Знижками, Акціями від стандартних трьохкамерних, до максимально широких видів профілів укомплектованих енергозберігаючими склопакетами наші вироби з роботами.

Балкони засклені металопластиковими рамами, надаємо перетворюючи Ваші додаткові площі на теплі, захищені, облаштовані шафами.

Заскливши лоджію, утепливши пластиковою вагонкою, що надають можливість поставити стіл з кріслом радіючи, новим місцем відпочинку.

Робимо більше підвіконня закріпивши косинку з металевих куточків вперед, зашивши, утепливши, ставте вазу або книгу.

Місце для танців створюємо виварити каркас по низу закріплюючи, герметизируя, обшиваючи.

Кольорова гамма можлива не тільки в білому,  а і ламінації під дерево, райдужна палітра, зміна кольору вибираються згідно фасадної частини будинку або дизайну інтер’єру.

Вибери своє заскління – недорогі балкони Києва

Скління балкона – лоджії з монтажем

Застекляют лоджію, балкон – недороге по вартості встановлення пластикових конструкцій центрально з усіх боків, повністю скляних або з пластиковою панеллю, враховуючи можливість покупки меблів.

 

скління лоджії недорого Київ

замовити лоджію в Києві дешевше

 

 

замовити балкон недорого

 

 

 

Вікна ПВХ 3000х1450 Фурнітура

Робота майстрів

Ціна
Профиль Almplast,з енергозбереженням

Vorne

Замір лоджії, заскління, установка віконець, доставка до Вашого дому. 4801
Профиль Rehau,з енергозбереженням

Maco

Замір лоджії, заскління, установка віконець, доставка до Вашого дому 5418

 

 

Скління лоджії з виносом під косинку

Робимо балконний винос розширення балконного простору по підвіконню, підлозі, з вулиці і всередині панелями потрібного рівня, роблячи більше місце для диванчика, дитячої стінки.

бвлкон з виносом під косинку Київ

купити лоджію в Києві дешевше

 

 

замовити балкон недорого

 

 

 

Вікна ПВХ 3000х1450 Фурнітура

Робота майстрів

Ціна
Профіль Almplast,з енергозбереженям

Vorne

Замір, скління, монтаж, доставка 7000
Профіль Rehau,з енергозбереженям

Maco

Замір, скління, монтаж, доставка 8306

 

Французські  недорогі балкони 

Французьке вишукане скління  – на всю висоту красені з пвх прозорі, знизу закриті тонуванням, димком, білизною. Відмінне теплозбереження, жорстка стійкість, елегантна висотність. Виділяючись з багатьох звичайних форм. Нове бачення споруд, неординарність в погляді.

французький балкон недорого

французський балкон в Києві замовити дешево

 

 

замовити балкон недорого

 

 

 

 

 

Вікна ПВХ 3000х2700 Фурнітура Робота майстрів Ціна
Профіль Almplast, з енергозбереженням

Vorne

 Засклення армируючі пвх системи відповідної товщини, потрібної французькому балкону для з’єднань під кутами: 90 і 180. З виміром, установкою та доставкою. 7630
Профіль Rehau, з енергозбереженням

Maco

  Засклення армируючі пвх системи відповідної товщини, потрібної французькому балкону для з’єднань під кутами: 90 і 180. З виміром, установкою та доставкою. 8520

 

Балкон під ключ

Такий вид балкончика не тільки закріплення профільних систем, а й захист зовнішніми термостійкими матеріалами типу сайдинг, профнастил, всередині створюємо інтер’єр під замовлення

 

балкон під ключ замовити Київ

балкон під ключ в Києві дешево

 

 

замовити балкон недорого

 

 

 

 

Вікна ПВХ 800х3000х800 висота 1450 Фурнітура Робота майстрів Ціна
Профіль Almplast, з енергозбереженням Vorne Скління, пластикової зовнішня обшивка сайдингом, утепління, внутрішня обшивка стелі, стін, підлоги з монтажем і доставкою. 20890
Профіль Rehau, з енергозбереженням Maco Скління, пластикової зовнішня обшивка сайдингом, утепління, внутрішня обшивка стелі, стін, підлоги з монтажем і доставкою. 22520

 

 

Замовляйте балкончики на свій смак

Конструкції з полівінілхлориду зберігають атмосферу всередині з виконанням бажаних робіт, змінять Ваше життя. Дізнайтеся ціну свого балкончика у всіх побачених Вами образах. Запрошуйте майстра на зняття точних параметрів, обумовлюючи комплектацію, враховуючи майбутню будівельну зміну, послідовність, терміни, якість матеріалів. Менеджери завжди на зв’язку виконують онлайн розрахунок суми, заключеного договору. Первинна передоплата 50% на місці, приїхавши в офіс, через банківське безвідсоткове поповнення.

Робіть замовлення у нас – «Рідня»