Антимоскітні сітки – купити з подвійною вигодою. Кращим способом захисту від комах є антимоскітні сітки, купити їх недорого можна в компанії «Рiдня».

Вони утворюють надійний, невидимий бар’єр на отворах і запобігають потраплянню всередину мух, комарів, метеликів, тополиного пуху.

замовити антимоскітні сітки

ціна на 01.11.2017.р. 

 

Така проста міра захисту дозволяє повністю відмовитися від різних хімічних засобів боротьби з комахами.

Купуючи москітні сітки, Ви вибираєте для себе комфортне літо і відкритий доступ свіжого повітря без «неприємностей», що летять в вікно.

 

Купити антимоскітні сітки під замовлення

Купити антимоскітні сітки на пластикові віконні блоки та балконні двері можна відразу при замовленні виробів ПВХ або пізніше, на раніше встановлені конструкції.

• Найбільшою популярністю користуються рамні сіткові полотна з бічними кріпленнями, вони дуже легко монтуються і знімаються.
• Їх попередниками є вироби із зовнішнього фіксацією на саморезах, які також застосовуються і сьогодні.
• Сучасне нововведення – антимоскітні пристосування «антикішка». Вони відрізняються посиленим сітковим покриттям з фибергласса. Більш міцне наповнення витримує натиск котячих кігтів, не рвуться під час дряпання, є більш надійним і довговічним.

сітка антікішка

ціна на 01.11.2017.р. 

Придбати ці зручні та ефективні пристосування можна для дверних і віконних прорізів. У кожному разі потрібно зробити виміри, щоб згодом передати ваше замовлення в роботу. Зверніть увагу, москітні захисні пристосування встановлюють тільки на вікна ПВХ і виключно на балконні двері!

дверні сітки

ціна на 01.11.2017.р. 

Антимоскітні сітки – ціни від «Рiдня»

Наша компанія встановила максимально доступні ціни на антимоскітні сітки, купити їх можна в будь-якій кількості з вигідною економією Вашого бюджету.

Вартість захисних виробів буде залежати від розміру, виду кріплення і типу фіберглассного полотна.

Розрахунок буде здійснюватися за ціною за квадратний метр.

Замовте сітки разом з вікнами ПВХ і отримаєте привілей безкоштовних замірів, доставки і хороших знижок на всю суму покупки від компанії «Рiдня»!

[three_buttons]
Антімоскітні сіткі