ВИКЛИКАЙЗАМІРНИКА РОЗРАХУЙВАРТІСТЬ
  • +38 044 332 3021
  • +38 095 095 0685
  • +38 097 777 3021
  • +38 093 198 8915
Монтаж пластикових вікон

Щоб встановити вікна пластикові недорого в Києві, потрібно вибрати компанію і записатися заздалегідь на замір пластикових віконець. У момент виміру, майстер дивиться на специфікацію вашого будинку, продумує, як буде проходити установка, підібрати матеріал і кріплення до нього.

 

Монтаж пластикових вікон

 

Є кілька видів кріплення, за допомогою яких, монтуються будь-які пластикові вікна від Рідня. Всі вікна, в незалежності від ціни, марки та кількості стекол, можуть монтуватися тільки трьома варіантами, які ми наведемо нижче.

Варіанти кріплення  – монтаж пластикових вікон в Києві

  • Монтаж пластикових вікон недорого за допомогою анкерної пластини. Дана пластина кріпитися до вікна.

монтаж пластиковых окон

  • За допомогою анкерного дюбеля – дюбель забуривается в саму будівлю, куди будуть ставитися віконця з пластику.

 установка пластикових вікон

  • За допомогою довгих саморізів – підходить для будинків з дерева.

Монтаж пластикових вікон

  • Якщо ви хочете визначити кріплення, обговоріть це з майстром заздалегідь.

Монтаж по ДСТУ

Зараз в інтернеті, дуже часто зустрічається пропозицію монтаж вікон, а не установка. Чим же відрізняється монтаж пластикових вікон, від установки, розглянемо далі.

Установка вікон включає в себе безкоштовний демонтаж старих конструкцій з дерева, а так само установку нових пластикових віконець в проріз, дотримання всіх правил стандарту.

okno-metalloplastikovoe-cena-calkulyator

Монтаж по госту найбільше підходить нежитлових приміщень, або новим квартирах, будинках без ремонту. Так як монтаж по госту – це не просто установка вікон, а ще і рівняння стін, які повинні сохнути добу, а це значить ніч з відкритими вікнами. Найчастіше такі роботи замовляють в офісні будівлі, які готують до здачі до експлуатації або в новобудові, де зробити це комфортно.

Встановлення  пластикоих вікон недорого і якісно

Компанія Рідня, більше 5 років на віконному ринку не тільки надає своїм клієнтам широкий асортимент продукції, а й виконує ряд робіт, таких як: установка пластикових вікон, скління лоджії, скління французьке, скління балкона, збільшення площі балкона (винос по підлозі, винос по підвіконню)

Наші майстри мають не тільки багаторічний досвід, а й відвідують семінари з підвищення кваліфікації, що робить їх професіоналами в області скління.

сертифікат

Ми зберігаємо невисоку ціну на установку пластикових вікон і так само виконуємо безкоштовний демонтаж без збереження дерев’яних, компанія оплачує доставку віконець по Києву і області до 30 км і дарує безкоштовний вимір * (завмер за ціною 0 гривень надається у разі укладення договору з ТМ Рідня)

 

Монтаж пластикових вікон

Монтаж пластикових вікон

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з Вами
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК