Металопластикові Вікна Київ недорого купити в компанії Рідня – зимові знижки на металопластикові вікна продовжили до 15.02.2014г . Так само сьогоднішній валютний курс своїми стрибками змінює ціни на металопластикові вікна в більшу сторону в багатьох віконних компаніях, компанія Рідня не піддається на зміни ринку і даємо час купити недорого металопластикові вікна Київ, в Вишневому, Бучі, Боярці, Гостомелі, Ірпені, Вишгороді, Борисполі, Гореничах, Чайкі до 15. 02.2014г .

 

Металопластикові вікна Київ недорого купити в віконній компанії Рідня

Купити металопластикові вікна Київ недорого в компанії Рідня вигідно і зручно в віконної компанії Рідня – графік роботи без вихідних. Дізнатися вартість скління вікон , вартість скління лоджії , вартість скління балконів з усіма бажаними Вами відкриванням, теплотою скління при виборі профілю і склопакета без проблемно в суботу , неділю і замовити завмер, оформлення договору на вікна , балкон на вихідний день.

Телефонуйте до компанії Рідня

( 044 ) 332-30-21

 

розрахунок вартості скління вікон , балкона , лоджії – надішліть дані

 

okna@ridnya.kiev.ua

 

Замовити металопластикові вікна Київ Недорого + подарунки від компанії Рідня

Замовити металопластикових вікна та металопластикові двері в віконній компанії Рідня в кожне замовлення надаються подарунки:

  • ТІЛЬКИ алюмінієвої ручки – компанія Рідня надає у подарунок ( ціна однієї алюмінієвої ручки 15-30 грн.) На металопластикові вікна. Більшість віконних компаній комплектують віконні ручки пластикові , вони менш надійні , менш довговічні при частій експлуатації.
  • Ручка – клямка включає механізм між рамою і стулкою балконних дверей + алюмінієва ручка дугового форми для зручності притягувати стулку металопластикової двері – Подарунок від компанії Рідня. Вартість комплекту ручки -засувки від 50 грн. на ринку металопластику в Києві.

Замовляйте металопластикові вікна у віконній компанії Рідня недорого з установкою в Києві, Вишневому, Бучі, Ірпені, Петровському, Гатному, Крюковщине і отримаєте якісні вікна і сервіс обслуговування гарантійні 5 років.

В компанії РІДНЯ після підписання договору на металопластикові вікна сума НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ.


Компанія Рідня – металопластикові вікна недорого для ВАС …

металопластикові вікна київ недорого

 

Металопластикові вікна Київ НЕдорого! – Знижки до 15.02.2014