Купити вікна Salamander Streamline – системи, створені для ефективного енергозберігаючого скління. Рами світлопрозорих конструкцій Streamline мають вдосконалене конструктивне будова і комплектуються потужними склопакетами, випереджаючи за цими параметрами практично всі аналоги інших фірм.

 

Область застосування: утеплене скління будь-яких житлових приміщень, офісів в безкомпромісній якості за доступною ціною!

Установка на балконах, лоджіях в рамках енергоефективного облаштування. Купити вікна Salamander Streamline застосовуються для благоустрою, установ, ресторанно-готельних закладів, котеджів.

 [three_buttons_ua]

Купити вікна SALAMANDER Streamline – в чому переваги?

Головні акценти: пластикові системи Streamline, розроблені в Німеччині, відрізняються підвищеною ефективністю. Практично всі технічні характеристики цих вікон випереджають стандарти. Тому результатом установки даних конструкцій буде оптимально стабільний температурний режим, тиша і комфортна експлуатація.

 

Технічні переваги Salamander Streamline:

  • По-перше, якість пластика. Рами Саламандер Стрімлайн зберігають дзеркальність поверхні і білосніжність протягом десятиліть!
  • По-друге, унікальна надійність конструкцій. Період експлуатації по паспорту – 50 років. Можете не сумніватися, служити вони будуть довше.
  • Ще один не менш важливий плюс – підвищений ефект теплозбереження. Його забезпечують: збільшений монтажний шов профілю до 76 мм, широкі 5 камер і більш потужні (в порівнянні з ін. Системами цього класу) склопакети з товщиною заснування 48 мм (замість стандартних 40-42).
  • По-четверте, підвищена міцність і здатність витримувати посилені навантаження.
  • По-п’яте, естетичний дизайн, візуальна монолітність конструкцій з прихованими стиками і плавними скосами.
купити вікна salamander streamlinesalamander-streamline-kievesalamander-streamline-kieve

 

Купити вікна SALAMANDER Streamline – особливості замовлення

 

«Рідня» пропонує вам купити вікна Salamander Streamline за найпривабливішими цінами для різних цілей:

  • Профіль Саламандер-Стрімлайн використовується для виготовлення вікон стандартних і нестандартних форм.
  • Підходить для великогабаритних конструкцій.
  • Замовляється з ламінуванням в будь-яких відтінках або під дерево.
  • Salamander-Streamline можуть комплектуватися різними склопакетами: протиударними, мультифункціональними, енергозберігаючими, тонованими, з вітражами.

На системи Streamline можна оформити кредит «IQ-energy», за яким вам відшкодують до 20% їх вартості. Крім цього ми надамо вам знижки, виконаємо безкоштовно виміри і доставку вікон до входу.

вікна salamander streamline відгуки

При замовленні послуги установки клієнти отримують гарантію на 5 років.

Купити вікна Salamander Streamline – всі плюси німецьких систем