Одним з шалено красивих і оригінальних засклень, рахуватися французький г-подібний балкон в чешці. Чому саме цей вид скління такий популярний і вважається не чим буденним і звичним? Скління вашого балкона в такому стилі, позначає установку великих красивих вікон від підлоги до стелі.

 

Французький г-подібний балкон замовити

 

Завдяки вибору такого склінню, кожен, хто звернувся в ТМ Рідня, отримує більшу площу свого балкона! Адже французький г-подібний балкон в чешці буде просторіше.

Перевага французького балкона

Перевагою такого скління є ще неможливість захламлять сам балкон, адже все буде видно, як на долоні. Для збереження дрібних речей в побуті, ви можете знизу зашити французький г-подібний балкон в чешці недорого пластиком.

Французький г-подібний балкон замовити

Такий крок зробить можливість помістити невеликі шафки, столик і стільчики на ньому.

Плюси французького балкона очевидні:

гармонійне поєднання пластику та скла. При бажанні використовується мінімум пластика, а більше скла.
Візуальне збільшення вашій території балкона
Додатковий час для дозвілля, можливість зробити скління як і холодне (однокамерний), тепле (двухкамений склопакет)

Французький балкон за доступною ціною

Французький г-подібний балкон в чешці замов в Рідня за доступною ціною! У нас є профілю за ціною як і бюджетній, так і класу преміум

 

 

 

Французький г-подібний балкон замовити

 

Замов замір свого балкона від Рідня, абсолютно безкоштовно *! Дзвони без вихідних (044) 332-30-21 або відправляй нам заявку, ми з вами зв’яжемося! Ваш замір не включається у вартість, за умови замовлення продукції з металопластику.

Кожен клієнт, отримує безкоштовний вимір, доставку, демонтаж без збереження конструкцій і знижку, якщо бере участь у програмі лояльності!

 

замовити замір

Французький г-подібний балкон в чешці