З кожним роком на будівельному ринку з’являється маса пропозицій по утепленню будинків металопластиковими системами, але як вибрати той вид вікон, який підійде Вам?

 

теплі вікна купити в Києві

 

Абсолютні нові теплі вікна Decco 82, які стали новинкою в 2016 році польського виробництва, вирішать питання з утепленням кожного будинку, квартири, офісу та іншого приміщення.

Теплі пластикові вікна Decco 82

Багато фахівців кожен день трудяться для того, щоб наше життя було комфортним і легким. Інженери, які випустили у світ теплі пластикові вікна Decco 82, вклали в цю конструкцію не тільки нанотехнології, а й турботу про найдорожче – Ваше здоров’я.

 

вікна decco 82

 

 

У вікнах Decco 82 не три, а чотири скла, надійна австрійська фурнітура Maco, користування якою приносить лише задоволення. В кожному вікні – теплосберігающий склопакет в подарунок з аргоном, який знижує рівень шуму в будинку.

Decco 82 – по справжньому хороші вікна, так як у них не тільки європейська якість, а і конкурентна ціна. Що дає можливість Вам, придбати шестикамерний профіль за ціною п’ятикамерного.

теплі вікна ціна

Замовте найтепліші пластіквое вікна

Ви теж можете стати одним з тисячі людей, які отримають найтепліші вікна в будинок. Все що Вам потрібно, це звернутися до менеджерів компанії Рідня, надати розміри майбутніх конструкцій або записатися на безкоштовний замір *.

купити вікна Київ

* Замір вважається безкоштовним, при укладенні договору з компанією.

У нас є можливість зробити Ваше замовлення за ціною нижчою, ніж зазначена в прайсі. Все що необхідно – це вибрати свою знижку.

 

птичка синяястудентам -3%,

птичка синяямолодим сім’ям -3%,

птичка синяяклієнтам які робили замовлення -3%,

птичка синяяпенсіонерам-5%.

 

Так само, дивіться поточні акції у нас на сайті для зниження ціни конструкцій.

теплі пластикові вікна

Так само, ми надаємо ряд безкоштовних послуг, демонтаж (тільки дерев’яних, а не пластикових конструкцій) При замовленні польських вікон Decco 82 з установкою, Ви отримуєте гарантоване обслуговування протягом 5 років – безкоштовно!

Доставка металопластикових вікон – безкоштовно! По Києву та області до 30 км

Де купити найтепліші вікна?