Повітря в будь-якому приміщенні, містить невелику кількість водяної пари. Чим температура вища, тим вологіше повітря. Коли в житло принести холодний предмет, повітря навколо нього, почне відразу охолоджуватися. Надлишок вологи, яку повітря не може cдержівать, випадає у вигляді «роси» на цій же холодній поверхні.
Поява конденсату на Ваших віконцях, це перша ознака високої вологості повітря. Виною всьому цьому є людина та її життєдіяльність. Однією з причин «плачуть вікон» є неправильний повітрообмін вашой житлової теріторрії

Як боротися з конденсатом на вікнах пвх

Що б позбутися “спітнілих” вікон, всього лише треба налагодити вентиляційну систему або ж замінити склопакети. Але найкраще, зробити це передчасно, до встановлення металопластикових вікон в Києві.

купить окна пластиковые

Звертаючись за вікнами пвх до менеджерів будівельної компанії, попросіть підібрати такий вид склопакетів, які будуть комфортні саме вам і не принесуть незручностей. Вікна з трикамерним склопакетом Decco, ідеально підійдуть для будь-якого типу житла, чи то квартири, будинку або котеджу. Так само, склопакет німецької компанії Рехау, стоятимуть на сторожі вашого тепла, затишку і спокою.

Як замовити надійні вікна

Замовляй надійні вікна, з перевіреними часом склопакетами. За консультацією звертайтеся до провідним менеджерам фірми Рідня.

вікна пластикові ціна

Чому з’являється конденсат на вікнах?