Анкерні пластини для вікон ПВХ

При склінні важлива кожна деталь, що застосовується під час встановлення світлопрозорих конструкцій. Від правильності монтажних робіт залежить міцність, функціональність і термін служби металопластикових вікон.

Анкерные пластины для окон ПВХ - фото компании РИДНЯ
Анкерні пластини для вікон ПВХ

Одним з допоміжних елементів, що спрощують установчі заходи і дозволяють закріпити віконні вироби максимально надійно, є анкерні пластини для вікон ПВХ. Це невелике пристосування допоможе виставити пластикову раму найбільш рівно і міцно закріпити без того різання в ній отворів.

Анкерні пластини – це невеликі планки з оцинкованої сталі шириною 25-30 мм і товщиною 1,5 мм (згідно з чинними вимогами). У таких елементах передбачені отвори для кріплення на гвинти, спеціальні зачепи, а також ребра жорсткості для додаткової стійкості до деформації.

Дані деталі забезпечують міцну фіксацію віконної системи в отворі і виключають наступні зрушення конструкції від впливу температурних стрибків. Компанія «Ридня» здійснює скління приміщень з застосуванням спеціальних пластин, що мають товщину 1,5 мм, а не 0,9 мм, як роблять багато інших. Це є гарантією стійкості, стабільності і тривалого експлуатаційного терміну пластикових вікон.

Типи і особливості анкерних пластин для вікон ПВХ

Монтаж віконних профілів на такі планки не передбачає розбирання металопластикової конструкції і свердління в ній отворів, що відчутно спрощує процес скління. Крім цього, використання анкерних пластин незамінне при роботі з багатошаровими стінами, де ПВХ виріб потрапляє в шар утеплювача. Залежно від будови віконних конструкцій майстра «Ридня» застосовують кріпильні елементи наступних типів:

 • поворотного
 • неповоротного

Поворотні планки використовуються, якщо кріплення у віконному отворі істотно ускладнено. Цей варіант незамінний при монтажі багатокутних, арочних, а також трапецієподібних вікон.

Встановлення вікна Rehau – фото бригади №11

Кріплення неповоротного типу призначені для класичної віконної продукції, дозволяють її закріпити під необхідним кутом.

Плюси анкерних пластин для віконних систем Найбільш важливою перевагою монтажних планок є високонадійне з’єднання ПВХ профілю і стіни. Крім цього, анкерні пластини мають такі плюси:

 • Проста і швидка установка світлопрозорих виробів без витрат часу на їх розбирання
 • Вибір найбільш відповідної ділянки стіни і закріплення на ньому рами під потрібним кутом
 • Можливість точно вирівняти ПВХ виріб натягом кріпильних гвинтів
 • Відсутність необхідності в свердлінні профілю, що погіршує показники герметичності вікна
 • Легкий демонтаж конструкцій для їх повторної установки в іншому отворі,
 • Зручна фіксація не тільки на бетонних і цегляних стінах, а і поверхнях з дерева, пінобетону, багатошарових основах, газосилікатних блоках,
 • Простота маскування планок під лиштвами, косяками, підвіконнями,
 • Стійкість до фізичного впливу, істотним навантажень, посиленим вітровим поривам,
 • Невисока вартість допоміжних елементів.

Скління на анкерні пластини від «Ридня»

У компанії «Ридня» можна замовити скління приміщення кращими пластиковими профілями за найвигіднішими розцінками. При монтажі вікон майстра фірми використовують якісні установчі планки 1,5 мм, що відповідає чинним нормативам. Клієнтам надаються бонуси, 5-річна гарантія, а також чудові акції бонуси.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время

  Анкерні пластини для вікон ПВХ