Жалюзі Горизонтальні Київ

Жалюзі горизонтальні Київ: Борщагівка, Теремки, Нівки чудово гармонують з вікнами чи пластиковими, чи деревянними колір вибираєте на свій смак.

Ви проживаєте в Києві, Вишневому, Бучі, Ірпені, Вишгороді, Борисполі, в маленькому будиночку затишному поряд з озерцем, хвойним лісом, а щоранку Вашого синочка будять сонячні промені, стукаючі в скла вікон, та і вдень важко готувати у парующей плити, не видно риси героїв телевізійного фільму маючи розташування квартири з сонячної сторони.

Маєте вже якісно, професійно засклений балкон, нещодавно облаштований під кімнату, купили шафу і диван, але як же вберегти від вигорання, зберегти яскравість кольору надовго.

Жалюзі Горизонтальні Київ від компанії Рідня захистять Вас.

Жалюзі Горизонтальні (Київ) просто встановлювати на вікно пластикове, деревянне. кові. При встановленні жалюзі горизонтальні, функції вікна не змінюються, все також герметично, гарно.

Установка Жалюзі на вікна Київ, Київська обл.

Установка жалюзі – Закріплення виконується на окрему частину вікна (що не відчиняється; те, що відчиняється). Коробка жалюзів кріпеться вверху, в якій ховаються всі кріплення ламелів, направляючі та гачки для рами.

Жалюзі мають змогу регулювання (крутіння) направляючих для зменьшення чи збільшення потоку сонячних променів. Управляюча – паличка розташована як зручніше ліворуч або праворуч, щоб нічого не заважало .

Комплект жалюзі в низу має нижню фіксацію, вона кріпитися в куточках з двох сторін по ширині, дуже зручно при відкриванні сусідніх стулок – частин вікна, балкона, потік вітру ворушить горизонтальні жалюзі, але завдяки нижній фіксації, краю жалюзі знизу не б’ють стіни, не руйнують укоси вікна.

Жалюзі Горизонтальні Київ ціна на білі, кольорові

Ціна жалюзі білі, кольорові матові за 1 м.кв. – 67 грн.

Мінімальний розмір враховується 0,75 м.кв = 50,25 грн.

Вартість Жалюзі на Вікна з двох частин ширина 1200, висота 1400

Давайте зробимо розрахунок разом

0,6 * 1,4 * 67 * 2шт. = 112,56 грн.

Замір + доставка + установка жалюзі 50 * 2 = 100 грн.

РАЗОМ 213 грн. ціна жалюзі на Ваше вікно.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

    Отправьте файл для расчета

    Удобное время

    Жалюзі Горизонтальні Київ на вікна пластикові, дерев’янні