Засклення балконів Г образних вікнами Salamander

Балконні конструкції з капітальною боковою стіною, відрізняються особливою зручністю, надійністю і функціональністю. Засклення балконів Г-образних вікнами Salamander зробить їх ще більш ефективними.

засклення г образного балкона

• По-перше, німецькі вироби ПВХ відрізняються максимальною міцністю, якої вистачить на весь термін експлуатації будинку.
• По-друге, закрите балконний простір більш комфортно для відпочинку і господарських цілей.
• І, по-третє, завдяки енергозберігаючим властивостям віконних систем Саламандер, на балконі і в квартирі завжди буде тихо і тепло.

засклити г образний балкон

Засклення балконів Г образних різним профілем Salamander

Вікна Salamander 2D мають трикамерні рами і стулки з одно- або двокамерними склопакетами. Незважаючи на мінімальну кількість повітряних відсіків, профіль відрізняється відмінною міцністю і герметичністю. Навіть стартова комплектація систем Саламандер має замкнутий армування і товщину зовнішньої стінки 3 мм! Зазвичай, такі показники притаманні тільки виробам ПВХ більш високого класу. Тому скління вікнами Salamander 2D успішно застосовується для Г-образних балконів будь-яких розмірів у всіх кліматичних умовах.

вартість г образного балкона
• З вікнами Salamander Streamline ваш Г-подібний балкон перетвориться на фортецю. Ці пятикамерні системи володіють показниками вище стандартних. Монтажна ширина збільшена до 76 мм (загальноприйнято 70), товщина склопакета досягає 48 мм (замість 42), армування замкнене, теплоопір посилена до 0,77 м² С / Вт. Такі характеристики гарантують повну тишу, ідеальну герметичність, стабільну температуру всередині.

балкон salamander streamline

Додайте до технічних достоїнств унікальний дизайн Саламандер з округленими контурами, глянсовою поверхнею, і ви отримаєте балконний фасад своєї мрії.

 г образний балкон ціни

Скління з глухими, активними вікнами і сендвіч панелями

Приймаючи замовлення на скління балконів Г-образних вікнами Salamander, компанія «Рiдня» подбала про те, щоб ваші фасади були зручними і функціональними. Ми пропонуємо на вибір три схеми формування віконної зони.

засклити балкон відгуки