Незалежно від погодних умов, всім доводитися витрачатися для охолодження або утеплення для комфортного життя.

 

енергозберігаючі вікна київ недорого купити

 

Давайте подумаємо, як ви миєте створити свій затишок і заощадити свої гроші без переплат.

енергозберігаючі вікна купити

Рекомендуємо проаналізувати де у вас йде надходження атмосфери з вулиці:

  • Дерев’яні вікна
  • Кутова стіна (можливо промерзає) зазвичай швидше охолоджується і швидше нагрівається.
  • Дах необхідно утеплити ( 5 поверх, приватний будинок)
  • Холодна підлога, дує з підвалу (1 поверх)
  • Холодний балкон
  • Старого типу будинок, щілини яких, впливають на температуру в будинку.

Як зробити будинок теплішим

Ми надамо вам невелику консультацію щодо вирішення проблеми для вас.

  1. енергозберігаючі вікна купитиЗамінити дерев’яні рами старого зразка, на теплі енергозберігаючі пластикові вікна. (уваги, рекомендація) Порівняйте різницю в ціні між стандартними пластиковими конструкціями і теплими П’ятикамерне системами. Якщо це не суттєво, замовляйте мінімум пятикамерні і більше профілю
  2. .

Склопакет обов’язково повинен бути двокамерним енергозберігаючим з аргоном.

енергозберігаючі пластикові вікна

 

 

 

 енергозберігаючі вікна рехау2. Якщо кутова стіна необхідно при мінімальній можливості зробити всередині шпаклівку всх щілин, утеплення: пінопласт, стерадур, мінвата + гідро і пароберьние системи застосуєте.Якщо у вас вся квартира знаходяться в кутовій частині -продуванія вітру з усіх боків -бажання зробити зовнішнє утеплення «шубу» буде більш тепло, матеріали використовуються ті ж (пінопласт, стерадур, з отедкой зовнішньої штукатурки – кароед)

купити пластикові вікна київ3. Ремонт даху існуючий з герметизованою піни і чи іншим герметиком всіх зовнішніх щілин, Утепелніе можливими гидроїзолірующимі матеріалами, з підшивкою теплою оздоблювальної вагонкою.
При необхідності замовити новий дах, яка буде зроблена з максимально утепленням всіх шов примиканням і надходженням зовнішніх атмосфер з усіх боків. Покриття даху може бути від профнастилу до андуліна …теплі вікна

 

 

 

теплі вікна

 

4. Для утеплення підлоги можна виконати мінімально використовуючи стерадур, як утеплювати засіб з ОСБ плитою + покриття на ваш смак (лінолеум, ламінат) Підняти підлогу з максимальним кількість гідро / паро утеплюючих елементів.
Можливий вибору теплої підлоги з підігрівом і контролем надходженням тепла.

енергозберігаючі вікна купити 5. Холодний балкон. Скління існуючого балконного простору, навіть спочатку з внутрішніх робіт воно захисти вашу кімнату і зробить квартиру тепліше, мінімум на 15-30% з використання енергозберігаючих вікон, навіть і з використанням недорогих систем (Евролайн, КБЕ, виндом, рехау)теплі вікна

 

 

теплі вікна

 

6. Утеплення будинку. Істотні витрати, але необхідні для збереження вашої атмосфери спекотної або холодної, що дає економію при покупці, додаткові витрати на оплату газу або світла. Або кондиціонерів, вентелятор – зовнішнє утеплення закривання ваших щілин, нанесення потрібного рівня теплоти захисних теплових плит (пінопласт,) з декоруванням на ваш смак.
Ще один з виходів, це нанести теплий зігріваючий матеріал, і зробити оздоблювальну кладку цеглою, за умови проживанні в приватному будинку, на дачі, в котеджі.

Недорого максимальне тепло

Металопластик будинок робить мінімум на 40% теплі, а теплий металопластик, це інвестиція від 50 років і вище, так як правильна експлуатація гарантує довгу службу.

енергозберігаючі вікна недорого київ

На сьогоднішній день різниця між шириною профілю 50 мм і вікон пластикових пяткамерний 70 мм 200-400 грн. А теплові показники гарантують збільшення або зменшення температури на 10 градусів.

Ви вкладете в себе, але в теж час забезпечите економію своїх грошей, не переплачуючи за ресурси обігріву та охолодження.

Наша компанія з великим опеньки, рекомендує замовити доступні німецькі вікна рехау екосол 70, рехау брілант, саламандер стрімлайн, WDS 500, KBE Optima.

Детально про теплих вікнах Рехау Бріліант шукайте тут.  теплі вікна

 

теплі вікна

 

Більше інформації про своїх вікнах саламандер стрімлайн, ви знайдете тут. теплі вікна

Металопластикові конструкції максимально теплі теплозберігаючі заповненими аргоном від 40 мм ідеально підходять для установки вікон, скління балкона, при будівництві нових будинків, котеджів, приватних будинків.

 

Сучасний  комфорт в кольорі

Ми враховуємо індивідуальність і бажання всіх клієнтів, такі потрібні вікна пвх в білому кольорі «трошки» набридли і міняючи щось в будинку, хочеться нових фарб і дизайну.

 

 

теплі вікна

 

Ви можете знайти нове рішення по кольоровій гамі і додаткових елементів – шпром, які прикрасять ваш простір, які буде відрізняти вас від інших

* французьким балконом ламінованим під золотий дуб.

* Вікнами в котедж кольору венге (темний дуб)

* вікно на кухню кольору металік (внутрішня ламінація під вашу нову кухню)

Все це надаємо ми, що б ваше життя, яка так швидкоплинна, вас зігрівало.

З повагою, Рідня.

 

Як заощадити на енергозбереженні в своєму домі