Замовлення вікна в компанії Рідня у Києві

Зазвичай замовлення вікна починається з дзвінка замовника в нашу компанію, він надає свої розміри, ми його консультуємо, підбираючи найоптимальніший варіант за профілями і вартості. Якщо ціна влаштовує, а вона влаштовує тому, що компанія намагається тримати найнижчі ціни по Києву і області, тоді починається процес – замовлення вікна.

Як відбувається замовлення  вікон у компанії Рідня?

Замовник із задоволенням залишає свою адресу і протягом години з ним зідзвонюється майстер і домовляється про час приїзду на замір. На замір приїде приїде не замірник, а монтажник, який і проводитиме Вам установку, з ним ви зможете обговорити всі деталі. Це і є невід’ємною частиною гарного монтажу та задоволеності клієнта. У момент заміру можна оформити договір, у майстрів пакет документів завжди з собою або ж потрібно буде приїхати в офіс для його підписання. У момент замовлення буде бронюватися точний день установки, він вказується в специфікації (лист заміру).

Особливості замовлення вікна без установки

Якщо ж ви хочете замовити конструкції без установки, то Вам доведеться надати свої правильні розміри тому, що якщо ви або ваш майстер будете самі ставити, то і замір за вами. Щоб зробити замовлення не обов’язково приїжджати в офіс. Можливий варіант замовлення по телефону і через інтернет. Потрібно буде зробити передоплату на картку в розмірі 50%. Ваше замовлення компанія Рідня прийме і виконає в найкоротші терміни (зазвичай 3-4 дні,  якщо конструкції не ламінуються).

замовлення вікна

вартість вікна Київ

купити вікна недорого Київ

купити вікна недорого Київ

 

 

 

 

Двухстворчате вікно Euroline 
ВікнаФурнітураСклопакетЦіна
EurolineVorne4-16-4i1094
EurolineVorne4-10-4-10-4i1179
 Windoff`s Maco 4-16-4i 1341
 Windoff`s  Maco 4-10-4-10-4i 1462

Ціна двухстворчатого вікна профіль Euroline 1100×1350

вартість без встановлення

Людмила Гуменюк

Google

Текст на данной странице является первоисточником.

Авторские права защищены