Замовити вікна рехау в Києві, кожен може в Рідня! Пластикові вікна – це можливість повністю оновити свій будинок / квартиру / дачу і отримати більш комфортні умови для проживання.

 

замовити вікна рехау недорого

 

З ваших вікон тягне холодом, а ви ще продовжуєте ними користуватися? Пора їх змінити на щось більш нове, наприклад на пластикові вікна рехау.

Вікна рехау – запорука комфорту

Одними із лідерів продажу металопластикових конструкцій, є вікна рехау в Києві.

Німці давно вже довели, що їхня продукція, це не тільки добре розрекламований бренд, а ще багато переваг, над іншими виробниками таких же пластикових вікон.

купити вікна металопластикові київ

Вікна рехау недорого за ціною, кожен замовник може отримати, звернувшись в компанію Рідня. Ми тримаємо мінімальні ціни, так як поставляємо пластикові вікна рехау, від заводу.

Вікна рехау на вибір

Якщо вам до душі саме вікна німецького виробництва, сміливо замовляйте рехау. Адже тут є великий асортимент профілів, які відрізняються по теплопровідності та енергозбереженню.

  • Вікна рехау 60- стандартний, можна сказати бюджетний профіль у цій лінійці. Наданий на ринку, як трикамерний, стандартного білого кольору з фурнітурою maco (Австрія) скло пакет на ваш вибір.

вікна рехау 60 купити недорого

  • Вікна рехау 70 – теплі вікна, оскільки мають цілих п’ять повітряних камер, а значить максимально захищають вас від холоду. Фурнітура так само стандарту -maco, склопакет на вибір.

вікна рехау 70 купити недорого

  • Вікна рехау Brilant – нові віконця в лінійці рехау.

вікна брілант недорого купити київ

  • Кольорові вікна рехау- профіль як і трьох, так і п’ятикамерний. Колір можна вибрати від синього до червоного, на вашу желанію.На теплопровідність ніяк не впливає.

вікна рехау в ламінації

Важливо! У вікнах рехау йде швейцарське скло, консерн Глас Трьош з напиленням срібла, що робить їх автоматично – енергозберігаючі вікна.

Замовити замір вікон безкоштовно

Замовити безкоштовний вимір ви можете за телефоном (044) 332-30-21 або надіславши нам заявку. Уточнюйте заздалегідь в менеджерів час і дата виклику замірника.

Замовити замір вікон безкоштовно

У ТМ Рідня, працюють фахівці високого рівня. Монтажні бригади, які займаються установкою вікон і балконів, виконують і замір конструкцій. Це зроблено для зручності, і що б виключити неточність вимірювань ваших майбутніх вікон.

заміряти балкон безкоштовно

Замовити вікна рехау в Києві недорого