Як замовити французський балкон в Києві?

Замовити французький балкон в Києві просто . Але можливо Ви ще не знайомі з поняттям французького балкона або бачили незвичайне скління балкон пластиковими вікнами зверху до низу, але не здогадувалися, що це і є він самий – французький балкон.

А французьке вікно являє собою скління пластикового вікна на всю висоту з необхідним розподілом від низу або вгорі для зменшення висоти відкривання.

замовити французський балкон в києві

Скління французького балкона рекомендуємо пластиковими вікнами REHAU, SALAMANDER так – як армування в цих профільних системах від 1,5 мм, якщо недороге скління французького балкона Almplast, Euroline – армування 1,2 мм.

Балкони довжиною більше 3 метрів зазвичай складаються з 2 конструкцій, з’єднані стійкою по висоті з металом – це не дешево, але необхідно для жорсткості, при відкриванні стулок, щоб пластикові вікна не вібрували .

Замовити французький балкон в Києві з красивим видом міста – повністю прозоре засклення енергозберігаючими двокамерними склопакетами пластиковими вікнами REHAU 70, Salamander Streamline. Замовити французький балкон внизу закритий пластиком – сендвічем, сховає від чужих очей частина Вашого особистого життя.

Замовити французький балкон в Києві краще в компанії Рідня організуєм оперативно майстра на замір , зробивши виміри отворів , побачивши структуру будинку і уточнивши всі Ваші побажання, майстер дзвонить в офіс – менеджер виконує кінцевий розрахунок вартості французького балкона під ключ. Передоплата 50 %, виготовлення 3-5 днів.

Ціни c монтажем – замовити французький балкон в Києві

Замовити французький балкон в Києві на 2 поверсі будь-якої будівлі розміром центральній частині 3х2 , 7 + бокові 0,7 х2 , 7 – 2 шт.

Холодне скління французького балкона однокамерним склопакетом. Два відкривання в центральній частині . Відлив, козирок. Балкон замовити з склінням французькими вікнами , висота відкривання 1,5м, внизу залишилися 1,2 не відкриваються.

Замовити французький балкон засклення пластикові вікна REHAU 60 – 8370 грн. фурнітура Maco з виміром, доставкою в Києві та встановленням.

Замовити французький балкон вікна Euroline – 7190 грн. фурнітура Geviss з виміром, доставкою в Києві, монтаж вікон пвх.

Замовити французький балкон пластикові вікна Almplast – 7870 грн. фурнітура Maco з установкою, замір, доставка Київ ( обл. ) .

Додаткові витрати при скління французького балкона в Києві

Додатковими витратами можливі при замовленні французького балкону:

  • розширювальний профіль – встановлюється для подальшого утеплення стелі , підлоги, стін ширина 20 – 30 – 40 – 60 – 80 – 90мм …
  • верхнє відділення по- висоті кожної частини
  • 3 відкривання дорожче ніж 2 на 350-450 грн.
  • склопакет не просто однокамерний, а енергозберігаючий + 120 грн.
  • ручний підйом, будинок без ліфта – 10 грн. підйом однієї конструкції на поверх
  • зріз перил, повне очищення 300-400 … грн. і т.д.

Замовити французький балкон в Києві – віконна компанія Рідня

Замовити французький балкон можливо з склінням не тільки в Києві, а й Бучі, Ірпені, Вишгороді … Київської обл. (до 30км . )

Телефонуйте і дізнавайтеся вартість скління французького балкона

( 044 ) 332-30-21

( 067 ) 169-01-72

відправляйте креслення, дані, розміри свого французького балкона на пошту

ridnya@inbox.ru

okna@ridnya.kiev.ua

 

замовити французскький балкон в києві ціна недорого

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Замовити французський балкон в Києві