Балкон завжди був місцем заощадження речей, які чи то не вмістилися в будинку або просто не так часто використовуються в побуті.

теплий балкон

Але з розвитком будівельних тонкощів, стало можливим засклити і утеплити балкон пластиковими вікнами.

Компанія Рідня, пропонує найвигідніші умови для того, щоб кожен клієнт, міг дістати в свої володіння теплий балкон за вигідною ціною для себе, своєї сім’ї або батьків.

Розрахуйте свій балкон тут

розрахунок балкона

Як вибрати недорогий балкон

Коли ми близько підходимо до вибору балкона, нас часто лякає велика ціна за вікна, нечувана ціна за його обшивку, не враховуючи додаткових послуг, як демонтаж, доставка і попередній замір.

 утеплити балкон київНасправді, можна замовити балкон недорого, все що потрібно вибрати профіль, склопакет, фурнітуру не дорогу, що б зробити свої вкладення мінімальними і отримати в результаті той же балкон.

 

профиль1

 

Компанія Рідня, радить утеплятися профілем більш теплим, наприклад рехау діамант, саламандер стрімлайн. Це німецькі пластикові вікна, які стануть справжнім захисників від морозів. Адже в саламандер стрімлайн і рехау бріліант цілих 5 повітряних камери!

Також, ви можете вибрати для себе і вікна з трьома повітряними камерами, що є стандартом у віконних профільних системах.
Якщо ви вирішили економити на всьому, то для вас – вікна з однокамерним склопакетом.

 

балкони недорого київРекомендуємо порівняти однокамерний склопакет з двухкамерним. При температурі -24, вікна пластикові з однокамерним склопакетом промерзатимуть.

 

Ціна буде не значно відрізняється від обраного однокамерного від 300 до 400 грн, якщо у вас наприклад, лоджія.
Але так ви збережете тепло і не будете боятися морозів. А якщо ще встановити на балкон радіатор, так на вашому балкончику можна проводити дозвілля і займатися своїми справами цілий рік, не дивлячись на те, яку погоду обіцяють синоптики за вікном!

балкони недорого київФурнітуру краще вибрати надійну, яка прослужить вам не один рік. Адже віконною ручкою користуються не один день. Ручки від Австрійського виробника Maco, надійніші, при правильному регулюванні монтажників, при установці вашого балкона, залишить від користування тільки приємні враження.

 балкони недорого київЗараз у нас акція! (До 31.12.15) При замовленні балкона під ключ ви отримуєте радіатор в подарунок! Ще зима не була такою теплою.

  балкони недорого київ

Зробіть замовлення з внутрішньою обробкою (утеплення стін, стелі) облагороджування або під ключ. Так ви повністю утеплите свій балкон, отримаєте великий простір для відпочинку і проведення часу.

Безкоштовні послуги компанії Рідня

З Рідня, легко економити і отримувати те, що бажаєш! Наша компанія дарує кожному клієнту ряд безкоштовних послуг, а саме:

  • Допомога у виборі профілю, консультація.
  • Безкоштовна доставка металопластикових конструкцій (Київ і область до 30 км)
  • Можливість укладати договір на місці установки (всі документи є на руках в монтажників)
  • Сервісне гарантоване обслуговування 5 років! (За умови установки конструкцій нашою монтажною бригадою)
  • Знижка на всі вироби (не поширюється на монтажні роботи) студентам 3%, молодим сім’ям 3% пенсіонерам – 5%, клієнтам повторних замовлень 3%, так само знижка на об’ємних закупівлях віконних систем.
Як замовити балкон вигідніше для бюджету