Замовити противомоскітні сітки на пластикові вікна в Києві  та пластикові двері

 

Літо йде і здавалося б навіщо мені потрібна замовити протимоскітні сітка на пластикові вікна в Києві та двері, але противомоскітні сітки на вікно ПВХ в Києві, Вишневому, Троєщина, Осокорки, Хотів, – це не тільки захист від комах, антимоскитні сітки є чудовим захистом Вашої квартири, а саме заскленого балкона під ключ, лоджію від сміття падаючого від сусідів, а головне москітна сітка на пластикові вікна ідеальна протипожежний захист від можливості залетіти НЕ загашеної недопалку із загрозою виникнення пожеж в Києві та Київській області.

 


Замовити протим
оскітні сітки на пластикові вікна в Києві ціна з установкою

Вартість антимоскітної сітки на пластикове вікно враховує приїзд майстра заміряти розміри сітки, доставка противомоскитной сітки та встановлення у віконний отвір – 140 грн.

Багато хто хоче замовити протимоскітні сітки на пластикові вікна в Києві дешевше так-як без установки ціна сітки – 90 грн., Кажучи я сам поміряв, приїду замовити противомоскітні сітки на пластикові вікна в Києві надам розміри сам, а готові заберу.

А тепер давайте зробимо розрахунок вартості сітки, що дешевше москітні сітки з установкою або без?

140 грн. = Сітки 90 грн. + Замір, доставка, встановлення 50грн.

90 грн. дешевше, але + 2-4 години Вашого часу (враховуючи пробки в Києві) + вартість проїзду 10-40 грн., приїхати замовити протимоскітні сітки на пластикові вікна в Києві та приїхати забрати сітки = 100-140 грн.

Але аналізуємо!

Скільки коштує Ваше безцінний час? чи варто 50 грн. Ваші 2-4 години часу, зручно вести в автобусі, маршрутці, трамваї сітки габаритом 7 0 сантиметрів на 1,2 -1,5 метра, чесно не дуже (((

 

замовити протимоскітні сітки на пластикові вікна в Києві
Сітки на пластикові вікна в Києві (044) 332-30-21

 

 

Вирішуйте самі: Вигідно! Дешевше! Зручніше! Купить! Замовити!

 

 

 

 

 

 

 

Замовити протимоскітні сітки на пластикові вікна в Києві, Требухові, Погреби, Горі, Лісниках недорого ціна з виміром і установкою, прийом заявок на замовлення менеджерами компанії Рідня

Телефони нашій компанії працюють без вихідних, приймаючи заявки на оформлення замовлення – замовити протимоскітні сітки на пластикові вікна в Києві (Київська область), сітки на пластикові балконні двері, ціна буде точна з урахуванням обсягу, коли в момент виміру майстер надасть точні дані.

(044) 332-30-21

(067) 169-01-72

ridnya@inbox.ru

okna@ridnya.kiev.ua
Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Замовити протимоскітні сітки на пластикові вікна в Києві дешево та вигідно в компанії РіДНЯ