На будівельному ринку все частіше з’являються нові, оригінальні рішення, на рахунок ремонту, збільшення жілпощаді і забарвлення своєї квартири. Дизайнери не втрачають часу і надають нам все нові і нові рішення з кожним роком!

французский балкон в хрущевку

Одним з видів дизайнерської «хитрощі» візуального збільшення балкона, став один з видів скління від стелі до самої підлоги, без парапету під назвою «французьке скління», французький балкон. Ціни примірні тут.

 

балкон в хрущовці ціна

Переваги французького балкона

Такий балкон легко встановити в хрущовці, дане скління відразу після монтування та прибирання зайвого сміття придбає богемний вигляд. Цей, можна сміливо сказати новий вид, обрамлення балкона став затребуваним серед клієнтів нашої країни.

скління балкона в хрущовці

 

Французький балкон у вас вдома буде виконувати наступні функції:

  • Візуальне збільшення житлоплощі
  • Королівський внутрішній і фасадний вигляд.
  • Економія фінансів, менше витрат на внутрішню обробку.

Балкон французького виду можна на вибір оформляти кованими елементами, що додасть йому особливий фасадний вигляд на тлі інших балконів. Якщо в частині балкона, яка стосується статі встановити склопакети або сендвіч-панелі, то утеплити потреби не буде.

розрахуй балкон Київ

Французький балкон в Києві замовити в компанії Рідня зі знижкою можна прямо зараз!

скління балкона недорого в Києві

Дзвони без вихідних, зроби свій балкон мрії – реальністю. Дозвольте собі жити в насолоді, маючи в своїх володіння справжній французький балкон королівського вигляду.

Встановити французський балкон в хрущовці