ВИКЛИКАЙЗАМІРНИКА РОЗРАХУЙВАРТІСТЬ
 • +38 044 332 3021
 • +38 095 095 0685
 • +38 097 777 3021
 • +38 093 198 8915
Внутрішня обробка балкона

Коли зроблена внутрішня обробка балкона – Ваш балкон може стати улюбленим місцем для відпочинку і по-справжньому комфортною зоною. Але одного скління для цього недостатньо. Адже навіть з елегантними пластиковими вікнами невідремонтовані простір матиме необжитий вид.

Щоб ця площа стала логічним продовженням Вашої квартири, потрібно внутрішнє оздоблення балкона. Її можна виконувати різними методами.

Внутрішня обробка балкона

Бюджет і результат при цьому також будуть різні. Ми пропонуємо своїм замовникам на вибір 4 кращих варіантів отделкі.

внутренняя оздоблення балкона фото

 

 Внутрішнє оздоблення балкона – види матеріалів

Спосіб 1. Штукатурка з фарбуванням. Цей стандартний варіант оздоблювальних робіт освіжить конструкцію, приховає всі стики і тріщини. Згодом ви зможете змінювати тон фарбування в будь-який колір. Головний плюс штукатурки – низька вартість.
Спосіб 2. Внутрішнє оздоблення балкона гіпсокартоном. Цей вид облицювальних робіт має відразу кілька переваг. По-перше, досягається ефект утеплення і шумоізоляції, а по-друге, утворюється ідеальна основа для будь-яких типів оформлення – від поклейки шпалер до фарбування і декоративної штукатурки.

внутрішня обробка балкона

 

Спосіб 3. Вагонка ПВХ. Естетичний, практичний і раціональний підхід до оформлення балконної площі. Пластикова оббивка передбачає можливість додаткового утеплення площі мінватою, Стіродур або пінопластом. Це покриття абсолютно примхливо в догляді і довговічне.

Внутрішня обробка балкона вагонкою

 

Спосіб 4. Вагонка дерев’яна. За допомогою такого облицювання ви і утеплите конструкцію, і зробите її по-домашньому затишним. Дерев’яну вагонку характеризують простота догляду, екологічність, абсолютна надійність, хороші тепло-, звукоізолюючі властивості. По суті, цей варіант є класикою балконного облаштування.

Внутрішня обробка балкона і лоджій

 

Порада. Підбирайте варіант обробки відповідно до функціональних завдань балконних конструкції і з урахуванням загального дизайну.

обробка балкона

 

Плюси внутрішньої обробки балкона

 • Естетика дизайну.
 • Створення атмосфери затишку на балконі.
 • Додаткове утеплення конструкції.
 • Підвищення рівня шумоізоляції.
 • Приховування всіх дефектів парапету і стін.
 • Забезпечення основи для сучасного облаштування.
 • Внутрішнє облицювання дозволяє зробити зі звичайного балкона комфортну зону.

 

Порада. Щоб отримати оптимальний результат, замовте разом з декоративною оббивкою і утеплення балконної площі!

Внутрішнє оздоблення балкона недорого – віконна фірма «Рідня»

Ремонтом балконів в нашій команді займаються тільки фахівці з високою кваліфікацією. Ми забезпечуємо швидке, якісне виконання замовлень по невеликій вартості. У кожному разі внутрішня обробка балкона виконується з урахуванням побажань власника конструкції і має індивідуальний характер.

Ви можете замовити будь-який з методів облицювання, який припав вам до душі. А всі турботи по реалізації проекту в життя майстри компанії «Рідня» візьмуть на себе.

Ми приймаємо заявки цілодобово в системі онлайн, а у будні в робочий час – ще й по телефону, звертайтеся!

внутрішнє оздоблення відгуки

__________________________________

Внутрішня обробка балкона

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з Вами
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК