Вікна Windom

Вікна Windom Еко – вітчизняні віконні системи бюджетного варіанту, які завдяки випуску в нашій країні та мінімальної націнці, стали доступними кожному покупцеві. Приємна дрібниця кожного клієнта.

 

пластикові вікна віндом недорого

Ви можете отримати вікно будь ціновій політиці та бренду значно дешевше, вказавши менеджеру свою знижку.

 вікна кбе недорого Київ

Пластикові вікна Віндом – недорого купити можна в Рідня, не витративши захмарних коштів, за додаткові послуги, такі як демонтаж старих віконець, їх завмер і доставка до дому / офісу.

Властивості профілю Windom

Пластиковий профіль Віндом (Аlmplast) має ряд властивостей, що робить українські вікна доступними кожному, хто бажає утеплити свій будинок і змінити старі конструкції, на новинку.

Профіль Виндом, можна назвати бюджетним варіантом, оскільки виготовляючи їх, компанія не витрачатися на витрати на пересилку в іншу країну.

Профіль товщиною 60/70 мм для більшої телопроводності і мінімальних витрат на опалення.

Металопластикові вікна Віндом не мають шкідливих речовин, вікна повністю безпечних, як для дорослих, так і для дітей. Виробництво виключає наявність шкідливих речовин, які випаровуються і погіршують здоров’я.

купити вікна віндом київ

Склопакет тепліший, ніж звичайний. Бажаєте підвищити їх енергоефективність, при прорахунку замовте склопакет двокамерний.