Вікна Windom Deluxe

Вікна Windom Deluxe відносно недавно з’явилися в Україні, але за цей час встигли завоювати популярність і скласти конкуренцію навіть продуктам європейських виробників.

Вікна Windom Deluxe - профіль в розрізі
профіль Windom Deluxe

Для виробництва профілю використовуються новітні світові технології і вдосконалене австрійське обладнання, що дозволяє створювати продукцію з оптимальним співвідношенням ціни і якості. А готова металопластикова конструкція Windom Deluxe відповідає всім вимогам надійності, зберігаючи тепло в будинку і захищаючи від холоду.

Причина досить демократичною вартості полягає у відсутності витрат на доставку, митних витрат і націнки за розкручений бренд. Розробки профілю велися на підставі особливостей українського ринку віконних систем.

В першу чергу важливо те, що за основу була взята досить відома і користується заслуженою повагою система Salamander. В ході розробки до уваги були прийняті кліматичні умови наших регіонів, що дозволило адаптувати профіль до особливостей експлуатації.

В результаті наш ринок отримав якісний продукт, стійкий до всіх впливів ззовні. Такі вікна відповідають всім українським і міжнародним стандартам по теплоізоляції.

Пластикові вікна Windom Deluxe – оптимальна якість для вашого затишного будинку

Профіль Windom Deluxe являє собою п’ятикамерну систему, яка вважається найоптимальнішою для нашого часу досить суворий клімат. Така кількість камер дозволяє домагатися значного тепло- та енергозбереження.

Профіль Windom

Геометрію стінок повітряних камер можна назвати досконалою, адже зиґзаґоподібної будова не дає тепловому потоку легко йти їх приміщення. Цьому ж сприяє оптимальна товщина зовнішніх стінок – 3 мм.

Дуже важливий параметр для кожного клієнта – екологічність продукції, дотриманий в розробці рецептури пластика. Це, в кінцевому підсумку, дозволяє нашій компанії виробляти з профілю вікна Windom Deluxe, що відповідають найсуворішим стандартам гігієнічності. Виробник здійснює детальний контроль всіх етапів створення продукції, починаючи від якості вхідної сировини, закінчуючи вимірами габаритів готового продукту. Дізнайся, скільки коштує твоє майбутнє віконце!

Формула пластика для профілю включає в себе добавки – пігменти, стабілізатори, модифікатори визнаних європейських виробників. Саме їх якісний і кількісний підбір, роблять його якості ідеальними для сучасних металопластикових конструкцій:

  • довговічність і стійкість при впливі атмосферних явищ, часом досить агресивних;
  • формо і термостійкість в діапазоні експлуатаційних температурних показників;
  • висока ударна в’язкість;
  • екологічність і нешкідливість для здоров’я всієї Вашої родини.

Саме ці показники стали пріоритетними при виборі нашою компанією профілів для виробництва вікон. Але профіль Windom Deluxe відрізняють не тільки якісні фізичні і хімічні характеристики. Для нього характерний привабливий зовнішній вигляд зі строгими акуратними лініями, які гарантують всі ергономічні властивості готових вікон.

Зупинили свій вибір на вікнах Виндом Делюкс? Замов безкоштовний вимір в ТМ Рідня! Зроби один дзвінок менеджеру (097) 777-30-21 і запишись на замір свого віконця! Наша компанія пропонує своїм клієнтам високоякісні вікна, які зможуть створити комфорт і затишну теплу атмосферу в вашому домі на довгі роки.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

    Если у Вас остались вопросы –

    заполните форму и мы свяжемся с Вами