Пластикові вікна Века, які більше 5 років випускаються в Україні в Дніпропетровську, не тільки зарекомендували себе, як надійні віконця, а ще й теплі.

 

окна века

Бренд Века, за багато років напрацював велику базу вдячних клієнтів, і випустив не одну лінійку пластикових вікон. Компанія Рідня, реалізує кілька позицій з усього віконного ряду українського виробника: Века Євролайн і Века софт. Чим вони відрізняються і чи дійсно заслуговують на увагу, розберемо нижче.

Віконні системи Века Євролайн

Одним з успішно продають вікон, є Века Євролайн. Це базовий трикамерний профіль, який витримує випробування і холодом, і вологою і сонцем. Профіль не вигоряє і його колір при тривалій експлуатації не змінюється, що дуже радує покупців.

вікна века купити

Так як нікому не хочеться, в результаті після декількох років користування, отримати жовтий, замість білого профіль. Так само, пластикові вікна Века Євролайн, мають хорошу шумоізоляцію, завдяки інноваційному ряду розробок технологів та інженерів. Склопакет, як і в базових вікнах, кожен покупець може підібрати для себе як і посилений теплий (три стекла), так і бюджетний (два скла)

Віконні системи Века Софтлайн

Одними з теплих систем, вважаються пластикові вікна Века софтлайн, які покликані оберігати свого власника від холоду взимку і в будь-яку непридатну погоду. Пластикові вікна століття, піклуються про вас протягом усього часу експлуатації.

вікна века купити

Даний вид профілю, а саме століття софтлайн недорого за ціною і в два рази тепліше, ніж вікна з базової лінійці.

okno-metalloplastikovoe-cena-calkulyator

Завдяки 5 камерної системі, вони краще зберігають тепло, все профілю виготовляються з чистої сировини, а спецарармірующіе підсилювачі, забезпечують високу стабільність всієї конструкції. Зовнішній вигляд, можна назвати ідеальним, має гладку поверхню і точність ліній. Так само, не потребує спеціального догляду.

Замір вікон безкоштовно в Рідня

Вибрали пластикові вікна століття в Києві за оптимальною ціною? Отримайте завмер абсолютно безкоштовно *! Кожен наш клієнт, має унікальну можливість отримати пластикові вікна століття за ціною нижчою, ніж вказана в прайсі! Що для цього потрібно? Виберете свою знижку за нашою програмою:

  • студент – 3%
  • молода сім’я – 3%
  • пенсіонер – 5%
  • вторинне замовлення -3%
    Не входите не в одну з категорій? Тоді для вас поточні акції на нашому сайті! При замовлення віконець ви отримуєте в подарунок:

 

  • безкоштовний вимір
  • демонтаж без збереження
  • доставку (Київ і область до 30 км)

* Ціна на замір становить 0 грн за умови укладення договору з ТМ Рідня.

заміряти балкон безкоштовно

Вікна Века купити в Києві