Як прекрасно мати у своєму розпорядженні не квартиру, а великий просторий котедж. Вдалині від міста і його суєти ваш котедж – це прекрасна атмосфера кожен день. Що б додати вашому житлу дійсно розкішний вигляд, виберете скління котеджу.

 

Вікна в котедж

Пластикові вікна для котеджу

Скління новими пластиковими конструкціями – це вже крок до королівського дому своєї мрії. Будинок у нас вже є в наявності. Залишилося вибрати пластикові вікна для нього! Ваш будиночок, це простір для вашої фантазії і втілення ідей!

Скління заміського будинку

Адже можна встановити нестандартні пластикові вікна, а не звичної всім форми! Ви можете вибрати той варіант склінні заміського будинку, яке буде ідеально вписуватися в формат побудованого котеджу.

Розрахуй вартість свого вікна.

металопластикові вікна київ калькулятор

 

Так само, кольорові вікна ніхто не відміняв, а навпаки активно використовують як для оформлення фасадної частини будинку, так і для унікального дизайну кімнат всередині.

 

вікна  в котедж

Скління котеджів

Що б розпочати любе скління, в нашому варіанті – котеджу, вам просто потрібно вибрати віконний профіль, кількість склопакетів, форму віконної рами (якщо ви хочете не стандарт) віконні аксесуари (для легкості відкривання)
Обери свій віконних профілів тут.

vebery-okna-pvh-plastikovye
ТМ Рідня більше 5 років на будівельному ринку здійснює продаж і встановлення металопластикових вікон. У нас в компанії 5 бригад, які працюють разом з нами протягом багатьох років. Ми впевнені в якості їх монтажних робіт.
Замов завмер від Рідня! Наші хлопці зроблять точні виміри, менеджери виведуть точну вартість вашого скління з урахуванням знижкових програм та акцій.

 

замовити замір вікна

Вікна в котедж