Тепер на ринку металопластикових конструкцій, новинка вікна rehau ecosol. Як і в будь-якій сфері трапляється випуск нової моделі, так і на віконному ринку є зміни. Німецькі вікна rehau ecosol, де рами по висоті нижче на 2 мм оновили металопластиковий ряд.

 

вікна rehau ecosol київ

У лінійці є вікна rehau ecosol 60 і rehau ecosol 70, всі ті ж властивості профілів так і залишилася.

Німецькі вікна рехау, не перший рік подаються в нашій країні, що чи не дивно. Не дивлячись на те, що ціна трохи дорожче, ніж вітчизняні вони все ж знаходять своїх покупців.

 

 

okno-metalloplastikovoe-cena-calkulyator

Вибери і ти для себе новинку, про яку ще не всі знають, це вікна rehau ecosol в Києві з установкою або просто з безкоштовною доставкою по Києву і області.

Вікна rehau ecosol – на крок попереду

Всім нам хочеться бути впевненим у тому, що ми платимо гроші за німецькі вікна rehau ecosol 60, і отримуємо натомість саме їх, а не китайську підробку з дешевого пластику і без дотримання технологічного процесу.

вікна рехау із профіля екосол

 

Що б перевірити справжність вашого вікна, варто его відкрити і подивитися на раму – там повинна бути лазерна насічка з назвою вашого віконця і номерним знаком.

Завдяки цьому нанесенню, завод контролює випуск своїх вікон пвх і відмінність між оригіналом і підробками. Ви можете зателефонувати на гарячу лінію рехау і упевнитися, звідки прибув ваш профіль.

 

Замовлення пластикового вікна rehau ecosol

Що б замовити вікна rehau ecosol недорого, ви можете використовувати один зі зручних вам способів.

 

вікна rehau ecosol

 

 

Це зателефонувати на гарячу лінію, яка працює без вихідних, замовити зворотний дзвінок від провідних менеджерів ТМ Рідня або заповнити форму прорахунку.

Так само, запишись на замір абсолютно безкоштовно * (при укладенні договору з компанією Рідня) і отримай точні параметри своїх віконець.

замовити замір вікна, балкона

Вікна rehau ecosol