Свою назву вікна ПВХ отримали по абревіатурі матеріалу, з якого вони виготовляються.

ПВХ – означає полівінілхлорид. Це штучний міцний матеріал групи термопластів. У сучасній інтерпретації вікна ПВХ називають ще пластиковими або металопластиковими, тому що саме таке ходове визначення отримало сировину, з якого їх виробляють.

Вікна пвх

Готові вироби відрізняються оптимальними характеристиками міцності, при цьому пластик ідеально зберігає форму і зовнішній вигляд, незалежно від погодних та інших зовнішніх факторів.

Пластикові рами мають морозостійкістю, вологостійкістю, відмінною статикою і механічною витривалістю.

вікна пвх ціни в Києві

Вікна ПВХ – з історії

Сам матеріал полівінілхлорид був отриманий за століття до того, як його застосували для виробництва віконних конструкцій. Пластикові віконні блоки далеко не відразу отримали визнання і популярність. На зорі свого створення вони мали дуже велику вагу і вартість.

виробництво вікна пвх

Плюс до всього, таке нововведення суперечило загальноприйнятим стандартам будівництва, і було піддано жорсткій критиці.

Перші вікна ПВХ встановлювалися в комерційних будівлях. Вони вкрай повільно просувалися в сегмент приватного житла, так як люди ніяк не бажали розлучатися зі стереотипами дерев’яного скління.

Згодом пластикові системи підвищували свою ефективність поряд зі зниженням собівартості, ставали більш екологічними і до наших днів дійшли у вигляді інноваційних світлопрозорих конструкцій, практично втеснів всі інші види віконного скління.

[three_buttons_ua]

Вікна ПВХ – особливості

Даних виробів знадобилося всього 60 з невеликим років, щоб стати новим стандартом якісного облаштування всіх видів приміщень, скління балконів, веранд. Крім цього профільні системи широко застосовуються і для виготовлення дверей, і металопластикових перегородок.

У числі головних особливостей: практичність, енергоефективність, високі шумоподавляющіе властивості, привабливий дизайн і абсолютна герметичність рам і склопакета.

Ще одна важлива перевага пластикових віконних конструкцій полягає в різноманітності серій вікон і можливості планування замовлення по комплектації, ціною, дизайну і результату.

вікна пвх купити

Вікна ПВХ – що значить ПВХ?