Вікна Almplast (Windom) DELUXE

Вікна Almplast (Windom) Deluxe відносно недавно з’явилися в Україні, але за цей час встигли завоювати популярність і скласти конкуренцію навіть продуктам європейських

vikna-almplast-deluxe-kiev
Пластикові вікна Almplast Deluxe купите в Києві дешевше (097) 777-30-21

виробників.

Для виробництва профілю використовуються новітні світові технології і вдосконалене австрійське обладнання, що дозволяє створювати продукцію з оптимальним співвідношенням ціни і якості. А готова металлопластиковая конструкція Almplast (Windom) Deluxe відповідає всім вимогам надійності, зберігаючи тепло в будинку і захищаючи від холоду.

Причина досить демократичної вартості полягає у відсутності витрат на доставку, митних витрат і націнки за розкручений бренд. Розробки профілю велися на підставі особливостей українського ринку віконних систем.

 

Нові вікна Almplast (Windom) Deluxe дарують німецька якість

В першу чергу важливо те, що за основу була взята досить відома і користується заслуженою повагою система Salamander. В ході розробки до уваги були прийняті кліматичні умови наших регіонів, що дозволило адаптувати профіль до особливостей експлуатації. В результаті наш ринок отримав якісний продукт, стійкий до всіх впливів ззовні. Такі вікна відповідають всім українським і міжнародним стандартам по теплоізоляції.

 

Пластикові вікна Almplast (Windom) Deluxe – оптимальне якість для вашого затишного будинку

Профіль Almplast (Windom) Deluxe являє собою п’ятикамерну систему, яка вважається оптимальною для нашого деколи достатньо суворого клімату. Така кількість камер дозволяє домагатися значного тепло- та енергозбереження. Геометрію стінок повітряних камер можна назвати досконалою, адже зиґзаґоподібної будова не дає тепловому потоку легко йти їх приміщення. Цьому ж сприяє оптимальна товщина зовнішніх стінок – 3 мм.

Дуже важливий параметр для кожного клієнта – екологічність продукції, дотриманий в розробці рецептури пластика. Це, в кінцевому підсумку, дозволяє нашій компанії виробляти з профілю вікна Windom Deluxe, що відповідають найсуворішим стандартам гігієнічності. Виробник здійснює детальний контроль всіх етапів створення продукції, починаючи від якості вхідної сировини, закінчуючи вимірами габаритів готового cina-vikna-almplast-deluxeпродукту.

 

Формула пластика для профілю включає в

себе добавки – пігменти, стабілізатори, модифікатори визнаних європейських виробників. Саме їх якісний і кількісний підбір, роблять його якості ідеальними для сучасних металопластикових конструкцій:

  • довговічність і стійкість при впливі атмосферних явищ, часом досить агресивних;
  • формо- і термостійкість в діапазоні експлуатаційних температурних показників;
  • висока ударна в’язкість;
  • екологічність і нешкідливість для здоров’я всієї Вашої родини.

Саме ці показники стали пріоритетними при виборі нашою компанією профілів для виробництва вікон.

zamіr-vіkna-almplast-deluxe-bezkoshtovno

 

Але профіль Almplast (Windom) Deluxe відрізняють не тільки якісні фізичні і

хімічні характеристики. Для нього характерний привабливий зовнішній вигляд зі строгими акуратними лініями, які гарантують всі ергономічні властивості готових вікон.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам високоякісні вікна, які зможуть створити комфорт і затишну теплу атмосферу у вашому домі на довгі роки.

Презентація