Установка французького балкона починається з його підготовки, а саме: підготовка та перевірка інструменту, кріплення. Починаємо демонтаж зі зрізу перил, звільнення і очищення площадки. Тим часом приїжають конструкції французького балкона, їх потрібно розвантажити, перевірити правильність заказу, розпакетити самі вікна, і підняти на поверх.
Починається установка французького балкона
Установка балкона фрнацузького почнеться із закріплення козирька, при цьому його потрібно підрізати під кутами 90 градусів і виставляти по геометрії балкону, потім закріпити саморізами і перевірити надійність, щоб не тарабанів та загерметизувати.
Перед тим, як з’єднати конструкції потрібно підготувати пази (зазвичай прорізаються болгаркою), приступаємо до з’єднання рам за допомогою підсилюючих стійок і 90 градусних з’єднувачів. Все защолкуюється в пази і скручується саморізами, то проблем не виникає. Стійка, інакше кажучи фасадний з’єднувач, має розміри (70*6) і усилена всередині армуванням. 90 градусний з’єднувач має форму квадрата розміром 60*60 мм. І посиленим армуванням (квадрат- метал товщиною 2 мм.)
Детальніше про профіль тут!
Виставити по уровню і установка французького балкона – рами по периметру балкону не так просто, як здається. Це все потрібно контролювати, тримати і водночас закріплювати( виконується за допомогою монтажних усилених кронштейнів, дрелі і дюбелів і майстрів звісно ж), у французьких балконах рами також закріплюються до підлоги- це дає змогу конструкції бути жорсткішою і знизу.Також важливою частиною віконної рами є розширювач-використовується в тому випадку, коли французький балкон буде утеплюватись. Служить для того, щоб залишити місце для утеплення: пінопласт, гіпсокартон, вагонка. І при цьому створка не буде терти об стелю. Розширювачі можуть бути від 20мм до 200мм.
Розрахуй свій балкон!
Після закріплення рам відбувається задувка монтажною піною по периметру. Використовуємо монтажний пістолет і по-майстерськи задуваємо всі шви і щілини. Бажано купляти піну у Виробника: «Титан», «Somafix», «Term» або «Hercul».
Установка французького балкона – комплектуючих
Встановлюємо відливи . Також потрібно підрізати і виставити під прямим кутом як і козирьки.
Наша установка вже завершена на 70%
Встановлюємо нащільники ззовні і всередині – це потрібно для захисту піни, герметизації балкону і естетичного вигляду. Це виконується за допомогою спеціальних саморізів . У нашого французького балкона вже зовсім інший вигляд
Дізнайся про якість установки балкона!
Останній важливий і дуже відповідальний крок: встановлення склопакетів і сендвічів в балконну раму (сендвіч не бутерброд, а білий пластик з утеплювачем- стеродуром), він ставиться по боках і знизу, щоб не заглядали на балкон, а також не турбували сусіди своїм хмурим виглядом. Склопакети ж хрупкі і з ними потрібно бути дуже обережним. Його потрібно правильно взяти, правильно вставити і виставити, також забити штапіки спеціальним гумовим молотком, з сендвічами простіше тому, що вони не б’ються і не важкі (ногами їх не так просто пошкодити, на відміну від скла. Продовжуємо і навішуємо створки, вони навішуються спочатку на нижню петлю, а потім закріплюються верхньою (краще навішувати вдвох).
Перевіряємо працездатність відкриваючих створок, жорсткосткість конструкції , регулюємо – якщо потрібно.
Завершується установка французького балкона
Фінальні штрихи – накручуємо крепежі на москітні сітки і встановлюємо їх.
– Охайні майстри завжди роблять що?
– Правильно! Прибирають за собою.
Прибрали!!!
Вуаля! Робота завершена)
Здаємо об’єкт: проводимо презентацію і консультація по використанню на балконі, підписуємо у замовників акт по виконання робіт, заповненяємо їм гарантійний талон.