Установка французького балкона починається з його підготовки, а саме: підготовка та перевірка інструменту, кріплення. Починаємо демонтаж зі зрізу перил, звільнення і очищення  площадки. Тим часом приїжають конструкції французького балкона, їх потрібно розвантажити, перевірити правильність заказу, розпакетити самі вікна, і підняти на поверх.

Починається установка французького балкона

Установка балкона фрнацузького почнеться із закріплення козирька, при цьому його потрібно підрізати під  кутами  90 градусів і виставляти по геометрії балкону, потім закріпити саморізами  і перевірити надійність, щоб не тарабанів та загерметизувати.

Французский балкон

Перед тим, як з’єднати конструкції потрібно підготувати пази (зазвичай прорізаються болгаркою), приступаємо до з’єднання рам за допомогою підсилюючих стійок і 90 градусних з’єднувачів. Все защолкуюється в пази і скручується  саморізами, то проблем не виникає. Стійка, інакше кажучи фасадний з’єднувач, має розміри (70*6) і усилена всередині армуванням. 90 градусний з’єднувач має форму квадрата розміром 60*60 мм. І посиленим армуванням (квадрат- метал товщиною 2 мм.)

Детальніше про профіль тут!

пластикові вікна

 

Виставити по  уровню  і установка французького балкона – рами по периметру  балкону  не так просто, як здається. Це все потрібно контролювати, тримати і водночас закріплювати( виконується за допомогою  монтажних усилених кронштейнів, дрелі і дюбелів  і майстрів звісно ж), у французьких балконах рами також закріплюються до підлоги- це дає змогу конструкції бути жорсткішою і знизу.Також важливою частиною віконної рами є розширювач-використовується в тому випадку, коли французький балкон буде утеплюватись. Служить для  того, щоб залишити місце для утеплення: пінопласт, гіпсокартон, вагонка. І при цьому створка не буде терти об стелю. Розширювачі можуть бути від 20мм до 200мм.

Розрахуй свій балкон!

розрахуй балкон Київ

Після закріплення рам відбувається задувка монтажною піною по периметру. Використовуємо монтажний пістолет і по-майстерськи задуваємо всі шви і щілини.  Бажано купляти піну  у Виробника: «Титан», «Somafix», «Term» або «Hercul».

Установка французького балкона – комплектуючих

Встановлюємо відливи . Також потрібно підрізати і виставити під прямим кутом як і козирьки.

Наша установка вже завершена на 70%

Встановлюємо нащільники ззовні і всередині – це потрібно для захисту піни, герметизації балкону і естетичного вигляду. Це виконується за допомогою спеціальних саморізів . У нашого французького балкона вже зовсім інший вигляд

Дізнайся про якість установки балкона!

французький балкон відгуки

 

 

ustanovka-francuzskogo-balkonaОстанній важливий і дуже відповідальний крок: встановлення склопакетів і сендвічів в балконну раму  (сендвіч не бутерброд, а білий пластик з утеплювачем- стеродуром), він ставиться  по боках і знизу, щоб не заглядали на балкон, а також не турбували сусіди своїм хмурим виглядом. Склопакети ж хрупкі і з ними потрібно бути дуже обережним.  Його потрібно правильно взяти, правильно вставити і виставити, також забити штапіки спеціальним  гумовим молотком, з сендвічами простіше тому, що вони не б’ються і не важкі (ногами їх не так просто пошкодити, на відміну від скла. Продовжуємо і навішуємо створки, вони навішуються спочатку на нижню петлю, а потім закріплюються верхньою (краще навішувати вдвох).

Перевіряємо  працездатність відкриваючих створок, жорсткосткість конструкції , регулюємо – якщо потрібно.

скління балкона недорого в Києві

Завершується установка французького балкона

Фінальні штрихи – накручуємо крепежі на москітні сітки і встановлюємо їх.

– Охайні майстри завжди роблять що?

– Правильно! Прибирають за собою.

 

Прибрали!!!

Вуаля! Робота завершена)

Здаємо об’єкт:  проводимо презентацію і консультація по використанню на балконі, підписуємо у замовників акт по виконання робіт, заповненяємо їм гарантійний талон.

 

 

 

Установка французького балкона