Зважилися змінити щось у своїй квартирі? Замість перестановки звичних меблів, змініть свої дерев’яні рами, на вікна іншого рівня – виготовлені з екологічного пластику.

 

тристулкове вікно купити в Києві

Чому вигідно встановити вікна пвх  в будинку

  • Трьохстулкове вікно – це багато світла в ваш будинок
  • Теплі кімнати в дитячій, спальні, вітальні.
  • Візуальне збільшення площі квартири.
  • Доповнення до інтер’єру, більше новизни у вашому житті.

 

vebery-okna-pvh-plastikovye

Скільки відкривань вибрати

Вибрали для себе хороші вікна тристулкові? Тепер залишилося уточнити кількість частин, які будуть задіяні при відкриванні. Це може бути відкривання на всі три, дві або тільки одну.

Дізнайся ціну совго майбутнього віконця тут!

 

Трьохстулкове вікно в Києві недорого

 

Все залежить від того, яку функцію ви хочете, що б виконували вікна. Більше відкривань (цілих три) вибирають ті, хто живе у висотних будинках. Так зручніше діставати помити своє вікно пластикове тристулкове.

Склопакети на ваш смак

Зробіть свій будинок настільки теплим, наскільки ви бажаєте. Любіть мінімальну теплоту в будь-яку пору року?

 

 

трьохсворчате вікно Київ

 

Для вас однокамерний склопакет, бажаєте холодні вечори проводити в теплих стінах будинку / квартири, при замовленні уточніть в нашого менеджера, що бажаєте двокамерний склопакет з напиленням срібла. Такий вид склопакета контролюватиме клімат у ваших кімнатах.

Вирішили змінити вікна? Запишись на замір заздалегідь в Рідня! Наші майстри зроблять завмер конструкцій, менеджери прорахують точну вартість ваших пластикових віконець!

zamov-zamir-balkona-kiyv-UKR

Акції від Рідня

Замов скління у нас! Отримай знижку до 5% та дисконтну карту на наступне замовлення! Замов скління у нас! Отримай знижку до 5% і дисконтну картку на наступне замовлення!

Так само, бери участь у поточних акціях від Рідня, застекляется свій будинок дешевше! Або вибери програму держави, яка компенсує покупку вікон і поверне частину грошей вам на рахунок! Деталі тут.

 

металопластикові вікна київ ціни

 

Трьохстулкове вікно в Києві недорого