Щоб у вашому домі панував затишок, подбайте про найголовніше – його утепленні. Кращі майстри компанії Рідня, зі знанням підійдуть до цього питання. Ми підберемо потрібне скління вікон за ціною і теплоті, яке підійде саме Вам.

 

скління вікнами рехау

Скління вікна пластиковими вікнами Rehau 70 на кухні

У Вас є чудова кухня, але хотілося б більш комфортних умов на ній? Ми знаємо, як це зробити! Виберете скління новими пластиковими вікнами Rehau Ecosol  70 і відчуйте різницю в порівнянні зі звичайними дерев’яними.

 

скління вікнами рехау

 

Вікна Rehau 70, на відміну від стандарту Rehau Ecosol 60, мають цілих 5 повітряних камер, що забезпечить високу тепловодному. Так само, в кожному віконці – енергозберігаючий склопакет в подарунок.

 палстиковві вікна рехау 70

Чому саме Рехау? Віконні системи випущені в Німеччині, не перший рік стають лідерами продажів, а так само отримують визнання, як надійні і якісні світлопрозорі конструкції з контролем якості і захистом від підробок.

Для Ваших вікон – тільки кращі підвіконня. Підберіть для себе такі комплектуючі, щоб служили вам протягом багатьох років. Компанія Рідня, рекомендує підвіконня Danke, який має не тільки ідеальну глянсову поверхню, широку палітру кольору, а і стійкість до подряпин і високої температури, на відміну від бюджетного варіанту Openteck, який має невелику шорсткість.

 

підвіконня данке купити київ

 

Зараз є багато ідей як зробити підвіконня не тільки аксесуаром до вікна і під вазони, а мультифункциональное робоче місце або куточок для відпочинку. Детальней, як облаштувати підвіконня можна дізнатися тут.

ідеї для підвіконня

Рекомендації засклити вихід на балкон Rehau 60

До складу виходу на балкон, входить звичайно вікно і двері, якщо у Вас вони дерев’яні, варто задуматися над тим, щоб змінити їх на сучасний теплий варіант – Rehau 60.

 

 

остекление окнами рехау

Віконні системи Rehau, подарують Вам тепло і більше затишку. За детальнішою консультацією звертайтесь до наших менеджерів, які з радістю доможуть Вам у виборі металлопластикових віконець. Дзвоніть без вихідних (044)332-30-21

Найкраще скління лоджії під кімнату – Rehau  Ecosol 70

А Ви знали, що лоджію можна використовувати не тільки як міні комору для речей, які вже не поміщаються в шафу? Зараз є більше тисячі ідей, як з мінімальними витратами території облаштувати комфортне житло.

 

скління лоджії київ

 

Спробуйте зробити перестановку, додати кілька м’яких крісел і Ви отримаєте цілком затишну кімнату. На лоджії є де втілити ідею або навіть Вашу маленьку мрію. Але для того, щоб Ваша нова кімната була така ж тепла, як і в квартирі, подбайте про її склінні.

 

дизайн лоджии

 

Обирайте пластикові вікна Rehau  Ecosol 70 або Rehau Brillant з п’ятикамерним профілем і двокамерним склопакетом, який повністю ізолює Вас як і від холоду, так і від шуму з двору.

розрахунок вікон онлайн

Завдяки злагодженій роботі фурнітури Maco, Ви зможете провітрювати лоджію. перебуваючи на ній без шкоди для здоров’я (за рахунок функції мікропровітрювання).

 

Виберіть для себе комфортний варіант скління з компанією Рідня.

Скління квартири пластиковими вікнами Rehau