Напівкруглі балкони є справжньою окрасою квартири. Після благоустрою вони зможуть стати Еркерні продовженням кімнати, імпровізованої верандою або додаткової корисною площею. Скління напівкруглого балкона вікнами Salamander зробить конструкцію надійною, ефектною і довговічною.

Дізнайся ціну свого балкона!


французський балкон ціна

 

Переваги скління напівкруглого балкона вікнами Salamander

Головні переваги скляних фасадів Саламандер можна позначити в декількох позиціях:

 1. Міцність. Профіль цієї німецької марки має замкнутий армування навіть у стартовій трикамерною комплектації. Він володіє ефективної товщиною стінки профілю та оптимальної статичністю. Дані системи стійкі до будь-яких навантажень, що є одним з головних факторів довговічності.


пластикові вікна

 1. Енергозбереження. Скління напівкруглого балкона вікнами Salamander створить максимальний ефект теплозбереження, завдяки об’ємним склопакетам, широким повітряним камерам профільних систем і відмінною герметичності.
 2. Дизайн. Фасади Саламандер відрізняються елегантністю, плавними закругленими контурами, завуальованій лінією стиків і білосніжним глянцем. Це одні з найкрасивіших виробів ПВХ на сучасному віконному ринку.
  скління напівкруглого балкона недорого

Холодне або утеплене скління напівкруглого балкона

Холодне (звичайне) благоустрій напівкруглих балконів здійснюється рамами з трикамерного профілю з однокамерними склопакетами. Для цих цілей використовуються вікна Salamander 2D. Вони мають всі необхідні якості для того, щоб площа скління витримувала різкі перепади температур, сильні морози і спеку, вітрові навантаження і опади.

При цьому світлопрозорі конструкції не змінюють свій зовнішній вигляд, не тьмяніють і не деформуються. А високі ізолюючі характеристики дозволяють їм на максимум проявляти свої теплозберігаючі і звукоізолюючі властивості.

Хочеш балкон особливий і зі своїми розмірами?

 

розрахуй балкон Київ

Вікна Salamander Streamline застосовують для утепленого скління напівкруглих балконів. Причому це буде утеплення із запасом, так як виробник наділив німецький п’ятикамерний Streamline інноваційними технічними даними.

Скління напівкруглого балкона вікнами Salamander Streamline володіє хорошим потенціалом міцності, тепло- і звукоізоляції, герметичності. Важлива деталь – енергозберігаюче покриття склопакетів. Компанія «Рiдня» виконує його безкоштовно. А в результаті віконна площа буде зберігати в 2 рази більше тепла. Це дозволить використовувати напівкруглий балкон в будь-яких цілях і економити кошти на комунальних платежах за енергоносії.

Скління напівкруглого балкона з глухими і активними вікнами

Для додання напівкруглим фасадам плавного контура окружності ми застосовуємо спеціальні сполучні поворотні колони на 180⁰. Стикуючи профіль, вони згладжують кути і стають частиною кола. Таким чином досягається практично точне проектування округлої форми парапету на скляне огородження.

скління напівкруглого балкона вікнами саламандер

За кількістю і розташуванням стулок можливі варіанти. Для балконів з одностороннім закругленням пропонуються наступні схеми з двома поворотними колонами:

 • Розбивка зони скління на п’ять частин з чергуванням глухих і активних прорізів. Відкриваються вікон буде два – по центру.
 • Поділ площі скління на шість частин з установкою двох орних стулок і ще одного відкривається вікна між глухих.
  Для правильних напівкіл монтують чотири еркерні сполучні труби і планують фасад наступним чином:

Півколо ділять на п’ять прорізів. Два відкриваються вікна розташовують у чергуванні з глухими.
Дізнайся про якість наших послуг!

французький балкон відгуки

Недороге скління напівкруглого балкона вікнами Salamander

Компанія «Рiдня» оголошує про найдоступніших цінах на скління напівкруглого балкона вікнами Salamander! Багаторічний досвід і великий обсяг замовлень дозволяють нам тримати мінімальні націнки на віконні системи. І не тільки! Ми забезпечимо вам економію і на роботі, а саме:

 • заміри виробляємо безкоштовно;
 • матеріали доставляємо без оплати;
 • енергозбереження даруємо;
 • не забуваємо про знижки!

скління балкона недорого в Києві

Для початку просто залиште заявку, наші консультанти розкажуть вам про всі нюанси благоустрою, повідомлять орієнтовну вартість, і після вашого твердження ми приступимо до виконання робіт. Професіоналізм виконання гарантуємо!

Скління напівкргулого балкона вікнами Salamander