Для того щоб засклити напівкруглий балкон недорого, вам знадобляться вікна Almplast, комплектуючі, фурнітура, заявка в нашу компанію і невеликий багаж знань. Адже саме ваше особисте розуміння переваг профілю, особливостей процесу і остаточного результату допоможе чітко сформулювати завдання. А нам, у свою чергу, якісно її виконати. Отже, 5 найголовніших питань замовників та рекомендації до них.

1. Як вибрати матеріали для скління напівкруглого балкона?

У числі матеріалів: профіль, склопакети, еркерні труби, комплектуючі, фурнітура. Коротко переглянемо всі позиції.

  1. Український виробник пропонує дві моделі вікон Almplast. Це трикамерні системи і пятикамерні вироби ПВХ вищого класу. Останні кілька дорожче, але ефективніше.
  2. Найчастіше для скління напівкруглих балконів вікнами Almplast достатньо придбати однокамерні склопакети з безкоштовним енергозбереженням від компанії «Рiдня». Для досягнення максимальної теплоізоляційної здатності фасадів віддайте перевагу двокамерним склоблоки. Енергозбереження в цьому випадку також йде в подарунок.
  3. Еркерні труби або сполучні поворотні колони на 180 ⁰ – необхідний атрибут для створення скляних кола. У цій частині вибору покладайтеся на наших майстрів.
  4. Комплектуючі, монтовані зовні, також підберуть наші фахівці. А про підвіконнях доведеться подумати вам. Запам’ятайте дві особливості: у звичайних підвіконь поверхня шорстка, пориста, а у більш досконалих моделей Danke – гладка, білосніжна з глянцевим блиском. Вони більш прості у догляді, естетичні і мають ряд переваг за якісними характеристиками.
  5. Фурнітура для вікон може бути поворотною – це початковий мінімум або поворотно-відкидний – популярний максимум. Крім цього вам належить вибрати ручки. Вони представлені в різному дизайні, ціною і функціональності. Важливо, щоб фурнітура підходила до даних вікнам і була надійною і простою в експлуатації.

2. Чому П’ятикамерне скління напівкруглого балкона краще?

П’ятикамерні вікна здатні створити на лоджії такий же комфортний температурний режим, як у квартирі. Крім цього вони практично не пропускають ніякі шуми. Такий ефект досягається за рахунок збільшення монтажної ширини, розширення камерності профілю та встановлення більш об’ємного склопакета.

полукруглый балкон цена недорогая Киев

Ще один плюс – відмінна статичність. Потовщені рами оснащуються П-подібним армуванням і набувають особливого потенціал міцності і надійності. Після скління напівкруглого балкона вікнами Almplast з п’ятьма камерами, ви отримаєте площа, яку зможете використовувати в будь-яких цілях, навіть як самостійну кімнату.

3. Скільки відкриваються вікон поставити?

Скління напівкруглого балкона вікнами Almplast передбачає такі варіанти розташування глухих і активних вікон:

У напівкруглих балконах з одним заокругленим краєм монтуються дві поворотні колони, зона скління ділиться на п’ять прорізів, де пасивні вікна чергуються з двома відкриваються. Ще один спосіб для таких напівкіл – поділ на шість прорізів з установкою двох орних стулок і одинарного відкривається вікна збоку.
Для рівномірних балконних півкіл задіють від чотирьох еркерні поворотних труб, розбивають зону скління на п’ять частин, дві з яких будуть відкриватися, чергуючись з глухими вікнами.

4. Від чого залежить ціна на скління напівкруглого балкона Almplast?

Ціна, так само як функціональність і ефективність засклених напівкруглих балконів, залежить від:

розміру самої конструкції;
вибору комплектації вікон;
кількості поворотних колон;
числа відкриваються вікон,
вартості робіт.

5. Де замовити скління напівкруглого балкона вікнами Almplast?

Компанія «Рiдня» забезпечує своїм клієнтам економію на недорогою ціною профілю і розумної вартості наших послуг. Такі етапи, як заміри та доставка безкоштовні! Енергозбереження даруємо за фактом оформлення замовлення. Скління напівкруглого балкона вікнами Almplast виробляємо всього за кілька днів. Надаємо гарантію результату і забезпечуємо найвищу якість виконання всіх етапів робіт!

Скління напівкргулого балкона вікнами Almplast