Скління лоджій вікнами Almplast за найнижчою ціною від віконної компанії “Рідня”

Рішення засклити лоджію зазвичай супроводжується двома питаннями. Перший – як цей зробити недорого? Другий – як не прогадати в якості? Українські вікна Almplast вирішать обидва з позитивним результатом. Вітчизняне виробництво забезпечило низьку собівартість профілю. А сучасні технології подбали про високих технічних характеристиках. Тому дані системи ПВХ займають верхні позиції в рейтингу популярних виробів ПВХ, застосовуваних для скління лоджій.

остеклить лоджию Киев

Скління лоджій вікнами Almplast з трьома камерами

Благоустрій у класі економ виробляють трикамерним профілем. Його характеристики можуть посперечатися з будь-яким імпортним аналогом. Судіть самі:

• монтажна глибина 60 мм;
• Г-образне армування;
• товщина склопакета – загальноприйняті 32 мм;
• відмінні показники шумозаглушення і теплосопротівленія;
• висока екологічність;
• білосніжна поверхня.

пластикові вікна

На території України, де клімат відрізняється м’якістю, скління лоджій вікнами Almplast трикамерного будови є оптимальним вибором.

 

Скління лоджій вікнами Almplast з п’ятьма камерами

У класі п’ятикамерних конструкцій профіль Almplast Delux також гідно представляє вітчизняного виробника:

• монтажний шов – 70 мм;
• стабільна товщина 3-мілімметровой стеки;
• жорстке П-образне армування;
• посилена статичність;
• оптимальні енергозберігаючі та звукоізоляційні якості;
• класичний дизайн.

Переконайся в якісній установці нашої продукції. Дізнайся, що думають про нас, наші клієнти.

французький балкон відгуки

На території України, де клімат відрізняється м’якістю, скління лоджій вікнами Almplast трикамерного будови є оптимальним вибором.

 

засклити г образний балкон

Різні комбінації глухих і відкриваються вікон на лоджії

Ще одне питання, яке постане в процесі проектування благоустрою – це кількість відкриваються вікон і їх розташування. Компанія «Рiдня» розробила кілька схем планування зони скління, в тому числі і з закладанням місця для господарської зони.

лоджия недорого Киев

 

1. Фасад з трьома широкими вікнами: два глухих, по центру відкривається.
2. З чотирма вікнами, де два центральних відкриваються за принципом двостулкових.
3. З поділом загальної зони на чотири сектори і установкою збоку сендвіч панелі, яка утворює закритий кут. Там може розташовуватися шафа, холодильник і т. Д. Активної в цьому випадку буде тільки одна стулка посередині.
4. У цьому ж ключі і наступна схема. Тут також присутній сендвіч панель для відділення робочого простору. Відмінність у тому, що фасад розбитий на 5 отворів, два з яких відкриваються в центрі.

Дізнайся про ціну свого балкона!

розрахуй балкон Київ

Вибір комплектуючих для скління вікнами Almplast

Для вибору комплектуючих зовсім не обов’язково розбиратися у всіх технічних нюансах. Достатньо знати, що для зовнішніх робіт знадобляться нащільники, карнизи, відливи. Вони допоможуть запобігти проникнення і скупчення вологи, закриють шви, додадуть конструкції акуратний, завершений вигляд з вулиці.

 

Всередині встановлюються підвіконня, їх вам доведеться вибирати. Це можуть бути звичайні моделі з шорсткою поверхнею. Або підвіконня Danke в гладкому глянсовому оформленні. Останні більш міцні, витривалі і прості у догляді.

Плюс до цього майстри радять не економити на фурнітурі і обов’язково замовити москітні сітки. Все це – додатковий комфорт вашої лоджії.

Компанія «Рiдня» – скління лоджій вікнами Almplast на замовлення

Професійне виконання робіт не менш важливо, ніж якість профілю. Тому наші фахівці підходять до реалізації проекту зі знанням справи, особливою точністю і акуратністю.

скління балкона недорого в Києві

Протягом чотирьох робочих днів ми виконаємо скління лоджій вікнами Almplast будь-якого формату. Для додаткової вигоди наших клієнтів ми даруємо енергозбереження, безкоштовно здійснюємо виміри і доставку, проводимо акції і робимо хороші знижки!

Скління лоджій вікнами Almplast за найнижчою ціною