27.01.15 р. Представництво REHAU (Київ) прислало запрошення взяти участь у семінарі для менеджерів компанії Рідня. Тема: «Проектування світлопрозорих конструкцій із систем REHAU».

 

Нові можливості та розробки від концерну Rehau в Києві

Rehau в Києві
Представництво Рехау в Києвській області в Чабанах.

Семінар розпочався з 10:00 і тривав 7 годин. На занятті було розглянуто багато проблем з виготовлення максимально-допустимих розмірів ПВХ- конструкцій Rehau, вимоги для нестандартних конструкцій таких як: арочні, багатокутні і трапециїдальні елементи. Був проведений тест по статичних розрахунках на міцність і по допуску максимальних навантажень. Також було надано дуже багато нової та удосконаленої продукції. А саме: середньопідвісних стулок у вікні, презентація дверей-гармошки (Rehau – вхідна група). Детальніше розглянули і проаналізували монтаж складних ПВХ- елементів. Менеджери компанії Рідня були на вищому рівні і весь семінар активно проявляли себе. За свої знання та досвід і були нагороджені сертифікатом з проектування.

Rehau в Києві
Отримані сертифікати семінару Rehau менеджерами Рідня в Києві

Рівень підготовки керівників представництва Rehau, як завжди було на вищому рівні. Надавалась найновіша інформація про профільні системи зі склопакетами великої габаритності та можливостями виготовлення виробів из пластику Rehau не використовуючи металеве армування.

Цікави приклади по-правильності монтування та ситуації у виправлення не вірно встановленних конструкцій rehau на балконах та вітражах із життєвого досвіду розповідали учасники семінару.

Дискотували на можливі варіанти вигідних пропозицій для замовників, потрібні деталі та ізюминки концерну, які не мають можливість надаватись іншими великими виробниками профільних систем.

Rehau в Києві
Зразки можливих кольорів ламінації профільних систем Rehau, розроблених виробником плівки для ламінування профіля RENOLIT

 

Семінар Rehau в Києві – компанія Рідня