Вікна для комфортного життя – рехау 70. Затіваючи ремонт, ми замислюємося частіше над тим, як вибрати шпалери, якого кольору будуть наші стіни і як новий диванчик впишеться в наш просторий зал.

Вікна рехау 70 – запорука теплоти і комфорту

Часто до вибору вікон клієнти віконних компаній не пред’являють ніяких бажань, оскільки не сильні в цьому. А що б вивчити кожен профіль детально, як мінімум потрібно якийсь час, як максимум – зануритись в цю тему на кілька днів.

ENErgozberegenie-plastikoveye-OKNA-kiev-UKR

Ми допоможемо вам розібратися і підкажемо, як обрати хороші вікна.

 

теплий склопакет

 

Ось вже багато років на європейському ринку вікна рехау 70 позиціонують себе, як гарант тепла і надійності. Чи так це насправді ми зараз розберемо.

Що вибрати рехау 60 або рехау 70

Вікна рехау 60 – стандартні вікна німецького виробника, які зігріють вас в осінню негоду і зимові хуртовини мають профіль меншого розміру. Від цього і назва – рехау 60.

 

рехау  70

Пластикові вікна рехау 70 – це монтажна глибина профілю 70 мм, що робить теплопровідність ваших металопластикових конструкцій вище. Так як сам профіль є товщі на 10 мм.

Мінімальні ціни твоїх віконець тут!

Рехау 70

 

Будь-яке віконце можна зробити теплим, просто додаємо в нього двокамерний склопакет з подарунковим напиленням срібла + аргон (газ, який закачується між стеклами) і це все абсолютно безкоштовно! Ми даруємо таке приємне доповнення!

Тепло і економно з рехау 70

Тепер ТМ Рідня допомагає своїм клієнтам ставити у себе вдома ті вікна, які подобаються найбільше! Програма “Ощадний дім” від Ощадбанку повертає 30% вкладених коштів у своє скління! Деталей про те, як платити менше і повернути свої грошики читай тут!

 

програма ощадний дім

 

Запишись так само на завмер від кращих майстрів! ТМ Рідня проводить безкоштовний завмер і демонтаж старих конструкцій, а так само доставку по Києву і області. Дзвони (044) 332-30-21 вибирай зручну дату і час для свого заміру.

замовити замір вікна

Рехау 70