KBE – один з визнаних марок на ринку вікон пвх. Бренд KBE пропонує своїм клієнтам окна кби купить киев недороговеликий вибір продукції, які відповідає всім нормам вимогам до сучасних віконець 21 століття.

Виготовлення вікон KBE

На головному підприємстві в місті Берліні, вироблятися сам металопластиковий профіль на одних із сучасних технологічних лініях. Завод у Запоріжжі, який розпочав свою роботу в 2009 році, на сьогодні забезпечує основні потреби українського будівельного ринку.

Регулярні інвестиції в дослідження і розвиток, обладнання та виробничі процеси забезпечують випуск у світ продукції з гарною якістю.

Більше 10 років випускається металопластикові профілі із
застосуванням тільки екологічного сировини, безпечного для здоров’я і навколишнього середовища.

Вона передбачає використання безпечних стабілізаторів з цинку і кальцію. Починаючи з 2004 року при виробництві віконець і пластикових дверей, завод KBE повністю усунув використання шкідливого свинцю.

 

Особливості вікон KBE

Вікна KBE відмінно зберігають тепло. Економія тепла закладена в принципі самих віконець. окна кбе цена киевТому що пластик не є хорошим провідником теплих потоків повітря. ТМ KBE використовує повітря, в якості матеріалу для теплоізоляції.

Віконця марки KBE довговічні. Термін служби таких віконець – більше 40 років! При такому тривалому використанні металопластикових конструкцій, витрати на виробництво вікон – мінімальне.

До того ж, віконця залишають свій колишній вигляд, як і в день установки. Вони не тьмяніють при дії сонячних променів. Вікна з пластика – зручні у використанні, красиві зовні. Різноманітність варіантів декору віконець, дають більшу свободу в самому оформленні.

 

 

замовити замір вікон

 

Пластикові вікна KBE