Пластикові двері рехау віконна компанія “Рідня”

Ваш будинок для вас повинен бути в першу чергу асоціюватися не тільки з домівкою, а і з безпекою. Пластикові двері рехау подарують вам острівець тепла у вашому житло.

 

двері рехау пластикові

Пластикові двері рехау

Що б придбати двері рехау у нас, вам потрібно зробити кілька кроків. Заміряти двері, зв’язатися з нашими менеджерами, отримати знижку при прорахунку. Вибирайте відразу двері металопластикові з установкою, що б отримати абсолютно безкоштовний сервіс протягом цілих 5 років.

 

замовити замір дверей

 

Гарантійне обслуговування не поширюється на куплені конструкції, які встановлюють фахівці іншій компанії.

Знижки на вироби від Рідня

Що б отримати знижку від фірми Рідня, зроби контрольний дзвінок, вибери свою подарункову знижку до 5% залежно від категорії населення, якій вона надається.

 

пластикові двері рехау

 

Студентам – 3%, молодятам – 3%, пенсіонерам -5% або для тих, хто вже робив раніше замовлення – 3%. Так само, сміливо беріть участь в акціях, які є в наявності на нашому сайті.

 

okno-metalloplastikovoe-cena-calkulyator

 

Металопластикові німецькі вікна стануть прекрасним доповненням як в будинку, так і в квартирі. Вибирай не тільки ціну, а і якість. Адже марка рехау, не перший рік є предпочитаемой при виборі конструкцій із пластику.

Пластикові двері рехау вибирають ті, для кого важливий довгостроковий рядків єксплутации і телпота будинку / квартири / дачі.

Пластикові двері рехау