Пластикове вікно, що це?

Пластикове вікно – вікно виготовлене з пластикової рами або пластикового пластикове пластикове вікноокнопрофіля, що складається з полівінілхлориду. Пластикова рама має кілька камер всередині від 3 до 8 на сьогодні, що робить пластикове вікно теплішим. Для жорсткості в пластикову раму вставляється металевий стрижень – оцинковане армування потрібної форми, товщини.

Пластикове вікно було розроблено в 60-х роках минулого століття в Європі – Німеччині. Завдяки простоті в обробці пластика і можливість виготовлення з пластика різних форм, відмінні в експлуатації, що зберігають тепло, захищають максимально будинок і недорога ціна – пластикове вікно завойовує ринок продажів.

 

Пластикове вікно – легке в експлуатації та догляді

Вікно може бути не відкриваються – глухе, а також з відкриванням – поворотне або поворотно-відкидне. Пластикове вікно відкривається легким поворотом алюмінієвої ручки для миття ставитися горизонтально, а для провітрювання вгору.

Миється пластикове вікно будь-яким миючим засобом, але не містить хімічні елементи, що розчиняють або деформують пластик.

Склопакети – 80% складові пластикове вікно, так само миються або простою водою або засобами для миття скла.

Пластикові вікна доповнюють:

  • гармонируя пластикові підвіконня OpenTeck, Danke
  • відливи поліестер
  • протимоскітні сітки …
  • відкоси пластикові, гіпсокартонні, штукатурка

 

Переваги пластикового вікна

Пластикові вікна виготовляю великих габаритів по довжині і ширині. Пластикове вікно з енергозберігаючими двокамерними склопакетами максимально теплі, що захищають від спеки влітку і морозів взимку.

Нові розробки профільних систем дозволяють витримувати морози до 50 градусів.

Термін експлуатації пластикових вікон більше 40-50 років, головне доглядати за ним.

Пластикове вікно стандартно білого кольору, але вікно буває кольоровим – ламіноване пластикове вікно, пластикове вікно під дерево під вибраний дизайну в квартирі, будинку, в котеджі або на дачі.

 

Анкерний дюбель

Армування

Вікно

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Пластикове вікно