Благоустрій стандартних П-подібних балконів німецькими системами Рехау є оптимальним за якістю та ціною. Цей, мабуть, найпопулярніший профіль заслужив на віконному ринку гідну репутацію без нарікань. Висока оцінка пластикових балконів Rehau обумовлена ​​відмінними показниками міцності, теплозбереження, звукоізоляції і стабільністю зовнішнього вигляду. Тому, приймаючи рішення засклити балкон вікнами Rehau, ви вже встали на правильний шлях. В іншому розберемося по порядку.

Етап 1. Вибір профілю Rehau за кількістю камер

Лінійка Рехау пропонує на вибір різні моделі профілю. Це можуть бути трикамерні системи Rehau Екосол 60, п’ятикамерні Екосол 70, вдосконалені в дизайні пятикамерні Rehau Brillant або, наприклад, елітні Rehau Geneo з шістьма камерами. Чим вони відрізняються?

засклити балкон недорого вікнами рехау

Ефектом, дизайном, ціною. Який краще вибрати? Зупинимося на найбільш затребуваних варіантах.

недорого скління балкона

 

 1. Бюджетне скління П-подібних балконів вікнами RehauEcosol 60. Ці трикамерні віконні блоки захистять конструкцію від опадів, забезпечать відмінний рівень тиші, позбавлять від протягів, а в холоди будуть утримувати температуру всередині на 5-6 ° С вище вуличної.

 

 1. Якщо потрібен більш високий результат, і ви вирішили зробити балкон по-справжньому теплим, тоді зупиніть свій вибір на більш ефективних п’ятикамерних системах RehauEcosol 70. Це ще більше тиші, максимум енергозбереження, потужність, міцність і довговічність.
  засклити балкон ціна недорого

розрахуй балкон Київ

Етап 2. Планування фасаду – активні та глухі вікна

Засклення балконів вікнами Rehau включає чергування відкриваються і глухих вікон. Для комфортної експлуатації, провітрювання і, знову-ж, регулювання ціни пропонуються різні варіанти.

Фасади П-подібних балконів можуть мати наступний вигляд:

 1. Два орних вікна по центру. Це стандартна, сама Недорогостоящіе схема зручна для відпочинку і провітрювання.
 2. Дві стулки в центрі і одна збоку. Таке розташування полегшує догляд за кондиціонером, розташованим біля бічного вікна і покращує вентиляцію повітря.
 3. Двостулкове відкривається вікно в центральній частині і обидва активних бічних отвору. Ідеально для миття вікон з будь-якого боку
 4. Двостулкові вікна по центу і з боків. До всіх переваг додається ще і оригінальний дизайн.

Етап 3. Вибір комплектуючих

Правильно підібрані комплектуючі доповнюють загальну картину і закріплюють очікуваний результат. Засклення балконів вікнами Rehau може зажадати застосування розширювачів для утеплення конструкції або компенсації ширини рами, наприклад, при установці вікон в старих сталінських будинках. Крім цього, майстри компанії «Рiдня» подбають про відливах, козирки, нащільники.

недорого засклити балкон

 

Важлива деталь – підвіконня.

 • Ви можете заощадити, купуючи звичайну модель з шорсткою поверхнею. Плюс покупки – в доступній ціні, мінус – в складнощах у догляді.
 • В якості альтернативи – підвіконня Danke. Вони коштують дорожче, але виглядають краще. При цьому їх глянцева гладка поверхня не затримує пил і не додає клопоту у відході.
  скління лоджії ціна

засклити г образний балкон

 

Етап 4. Процес скління балконів вікнами Rehau

 

Благоустрій балконних блоків вимагає професійних знань і досвіду. Тому компанія «Рiдня» забезпечує повну укомплектованість робочих бригад усіма фахівцями.

Хочеш бути впевнений в тому, що ми робимо якісно роботу? Дізнайся думку наших клієнтів!

французький балкон відгуки

Скління П-подібних балконів вікнами Rehau може включати:

 • демонтаж старих віконних блоків,
 • установку нового скляного фасаду;
  утеплення парапету, підлоги, стін (залежно від замовлення);
 • обшивку перил з вулиці і обробку усередині;
 • зовнішню герметизацію швів;
 • установку відливів, козирків і ін.

Ми виконуємо роботи не тільки якісно, ​​але і недорого. Беручи ваше замовлення, забезпечуємо безкоштовне виконання вимірів і доставку, даруємо енергозбереження склопакетів, пропонуємо знижки.

скління балкона недорого в Києві

Замов в менеджера компанії Рідня завмер, які є абсолютно безкоштовним.

Дзвони (044) 332-30-21

 

 

Заявку можна залишити по телефону, на сайті, поштою онлайн.

 

 

 

 

П-подібний балкон вікна Rehau