Напівкруглий балкон засклити в Києві

Напівкруглі балкони є найестетичними за своїм архітектурним виконанням. Вони можуть стати оригінальним продовженням квартири, ефектною верандою, самобутньої зоною відпочинку. Причому, чим більш опуклою є конструкція, тим більше вона приваблива. Однак максимальний радіус значно ускладнює процес монтажу скляного фасаду у формі півмісяця.

 

напівкргулий  балкон Київ недорого

 

Засклити балкон із збереженням м’яких контурів округлого контуру під силу тільки професіоналам з досвідом. Компанія «Рiдня» виконує дані замовлення підвищеної складності не тільки з високою майстерністю, а й за доступною ціною. Дізнайся ціну свого майбутнього балкона тут!

 

склінян еркерного балкона ціна Київ

Скління напівкруглого балкона в ідеальній формі окружності

Спеціальна еркерна труба з поворотом в 180 ° вирішує завдання перетворення кутів у плавні вигини. Завдяки її застосуванню, досягається ефект практично бездоганного кола. Зробити це досить складно, зважаючи на
той факт, що вікна мають стандартну неопуклого площину скління.

Дізнайся ціну баклона по своїм параметрам!

еркений балкон засклити недорого Київ

Проте точність розрахунку і грамотна робота майстрів дають у підсумку очікуваний результат однорідного заокруглення від краю до краю.

еркерний балкон недорого Київ

Скління напівкруглого балкона з максимальним радіусом включає два віконця, які відкриваються. Активні стулки в поворотно-відкидному режимі забезпечать універсальне провітрювання і полегшать догляд за конструкцією із зовнішнього боку. Серед плюсів благоустрою – енергозберігаючі властивості еркера, відмінна звукоізоляція і численні варіанти його використання.


напівкруглий балкон ціна скління

Компанія «Рiдня» – скління напівкруглого балкона недорого!

Доступність цін у нашій компанії забезпечує широкий вибір віконних систем з мінімальними націнками. Частина витрат при виконанні робіт ми беремо на себе. А саме:

• Безкоштовно здійснюємо виміри, доставку, а при необхідності  – демонтаж.
• Для підвищення ефективності скління напівкруглих балконів фірма за свій рахунок виконує енергозберігаюче покриття скла.
• У нас діють знижки і постійно оновлюються акційні пропозиції.

Переконайся в якості наших послуг!

 

еркерний балкон засклити в Києві

Крім скління фасадів перелік рабіт, входить установка нащільників, відливів, козирків, запінювання швів всередині і з вулиці.

Замов завмер в нашій компанії! Замір параметрів вашого майбутнього балкончика виконую професіонали! Зроби собі ідеальний балкон!

скління балкона недорого в Києві

Професійне виконання всіх процесів дає гарантію довговічності конструкції, естетики та повної безпеки її експлуатації!