Напівкруглий балкон засклити вікнами Euroline

Напівкруглий балкон – він не зовсім напівкруглий, а з кутами невизначеного градуса і фахівці металопластику та називають його еркерні або напівкруглим. Виходь на балкон і дивись, можливо у тебе саме такий варіант. Вартість таких форм трохи вище ніж стандартної лоджії, п-образки або балконів буквою р Але володіючи такими квадратами, остекло вигідно за ціною пластиковими вікнами ти будеш мати додаткову кімнату, дизайн-студію або кінотеатр.


остекление полукруглого  балкона

Чому ціна напівкруглого балкона не зовсім недорога?

Такого виду скління складається:

  • З металопластикових конструкцій – вікон пвх
  • Сполучних колон – труб. Стійка дає можливо виставити необхідний градусний поворот. Це з’єднання складається з: пластикова труба, метал труба, два еркера, що з’єднує трубу з виробом з пластику.

Детальніше про твій профіль!

напівкруглий балкон засклити

Унаслідок багатьох складових і металевого стержня в металевій трубі його ціна трошки дорожче, але надійно витримує всі вітрові навантаження в заскленому отворі.

Напівкруглий балкон – варіанти скління

Ви в праві вибрати або стандарт- білизну пластика, а так само варіанти під інтер’єр свого майбутнього приміщення, воно стане теплим, вишуканим і гармонирующим за вашим смаком – вибирається кольоровий або ламіннірований профіль.

Увага! Ламінований кольоровий балкон тільки всередині – дешевше за вартістю від всебічного кольору.

розрахуй балкон Київ

Склопакет засклити простір беріть тільки двухкамерний- три скла, взимку буває не завжди мороз -20, а більш захищений склопакет захистить вас у будь-яку погоду.

Теплозберігаючі стеклопакти, як приклад і компанія Рідний, повинні надати презентом, уточніть за газ аргон, так само збільшує теплоту а 2-5% в будинку.

Напівкруглий балкон підкажемо як розділяти.

Багато хто вважає що, відкривати балкон їм взагалі не потрібно. Але не забудьте, це периметр межує з вашою вулицею, закривши його ви не зможете повноцінно дихати.

Дізнайся про ціну свого балкона!

засклити полукруглий балкон

Дешевше ціна напівкруглого балкона при мінімальному відкриванні ,, якщо ви хороший господар, то хоча б раз на рік виникне бажання зробити чистими з усіх боків. Уточнюйте в консультанта подивися ваш проект заскління, скільки відкриттів зробити для вашої зручності.

скління еркерного балкона

Уточніть при подальшому утеплення стелі через час, можливо є необхідність встановити вгорі над рамою, додатковий профіль – розширювач. Він потрібен при підвісних стелях, утепленні від 5 см

 

Замовити скління напівкруглого балкона недорого – Рідний

Прораховуйте, дізнавайтеся ціну свого балкона або телефонуйте нашим менеджерам в будь-який день тижня, консультуючись, отримавши інформацію для подальшого замовлення.

Дізнайся про якість наших послуг!

напівкруглий балкон відгуки

Надаємо відмінний рівень вартостей додаючи соціальні знижки (пенсіонер, молодожон, студент, потокові, новосел, підвіконня і сітка в подарунок)

Викликавши замірника, майстер який міряє надає весь фронт робіт прописаний у замовленні, компетентно оцінить весь спектр роботи від А до Я з оформленням договору по місцю.

скління напівкруглого балкона

Економте свій час.